toto je presne ono, fantazmagorie a iluzie
- priority si moze Slovensko na papieri urcit ake chce, ako to dopadne, je vo hviezdach. V tomto mozme zopakovat slavny Cernomyrdinov citat (rusky politik): Mysleli sme to dobre, dopadlo to ako vzdy
- polnohospodarstvo nebude robit viac ludi, mladi sa na to vybodnu, starych nie je, buducnost je viac automatizacie, to su vyplody a la kotelbova vizia, ze zamestna v plnhspd 150-tisic ludi
- cestovny ruch - nikdy nebudeme v pozicii Rakuska, dokonca ani Ceska a kazde plus v cestovnom ruchu bude tazko vydobyte.
- dalo by sa vybudovat - vazne? pan Chmelar uz nieco vybudoval? - to su typicke bla bla bla, ako by bolo, keby sa "neplytvalo a nekradlo" - a prisla vlada, ktora "neplytvala a nekradla" a ziadne zazraky sa nestali
- dobudovanie infrastruktury a v hladovych dolinach bude zrazu rusno? nuz ked povie abraka dabra, moznosa to podari
musim si to vecer pozriet, ale uz som si prestudoval zopar programov alebo tez niekt. stran a zazraky tam nevidim

