institucia ako Socialna poistovna auta urcite potrebuje, to je este logickejsi z vydavkov
ocakaval som skor, ze niekto vytiahne IT
institucia ako Socialna poistovna auta urcite potrebuje, to je este logickejsi z vydavkov
ocakaval som skor, ze niekto vytiahne IT
urobit druhy pilier uspesny sa da aj inym sposobom - potlacenim a likvidaciou prveho piliera, ako to uz dopredu vestia rozni analytici
no, dam bokom, ze priemer na auto 10 800 eur nie je nijako vysoky a touareg taktiez nie je ziadny superluxus :-) ale to je - ak sa ti to nepaci - nieco pod termin plytvanie
shark hovori o rozkradani
nic konkretnejsie?
inak, to, ze zamestnanec porusi predpis, ak taky maju, je nieco, co by nemalo byt na pochvalu - ak su predpisy deb...ne, tak treba najskor zmenit tie
nemiesaj fondy ako nemocensky a zamestnanosti s rezervnym fondom solidarity
ako hovorim, tebe ten pojem nic nehovori, ako ti ani nic nehovori pojem klamstvo, ked ho pouzivas v suvislosti s redaktorom a tymto clankom
voal sa to rezervny fond solidarity
ale tebe vyznam slova solidarita asi nic nehovori
a kto hovori, ze netreba?
ibaze pri tom, co chcu urobit, ich treba este o nieco viac
su?
pri reforme nemocníc treba peniaze, pani ministerka
su?
Matovic bojuje ako drak, so vsetkymi a proti vsetkym
a este ma v talone pani Kusnirovu, aby este naryzoval body aj na allforjan
takou drvivou vacsinou, akou presiel svojho casu v ankete most Chucka Norrisa?
inak, ak bola a mala byt priliezitost na miestne referendum, aby rozhodli Bratislavcania o svojom meste - tak toto bol modelovy priklad, kedy sa to malo spravit
inak je to len to, ze si progresivna particka urobila po svojom v style paskovho vyhraj volby, mozes vsetko
to je ta nova politika novych politikov
kazdy politik bude musiet mat aspon desat deti, aby to po nom mohli splacat
jeden uz tu taky je, kto dalsi? :-)
neda sa vycislit cena politickeho rozhodnutia - to, co sa javi teraz ako tazka strata, moze byt o dvadsat rokov ciste plus
zakony su dane, aj v trestnopravnej rovine, len ich uplatnovat
... a este, ked uz radim radnym - k behu Devin - Bratislava by pre nas lenivejsich mohol pribudnut novy mestsky beh
Namestie Neznej revolucie - Namestie SNP- a späť
a este aby som nezabudol, treba namalovat na zem ciary, oddelujuce namestia, snad je v Metropolitnom institute dostatok kyblov a stetiek...
ja by som to este rozdelil
polovicka tej novej casti by sa volala namestie Neznej, druha polovicka namestie Revolucie
Beblavy s Hascakom sa nemohol stretnut, to nie je mozne - ved vykvet tlace Sme nic, Cas nic, Dennik N nic, to musi byt nejaka falosna sprava
alebo falosny Beblavy? nebol to dvojnik?
Odporúčame