nezahovaraj, vyjadri sa najskor k tomu, ze siris hoaxy
nezahovaraj, vyjadri sa najskor k tomu, ze siris hoaxy
este sa uvidi, kto kradol a podvadzal - ale na to tu mame sudy
ale dal to toho cele srcco, to by si mal ocenit - vzruseny bol dostatocne, aby sa mu postavili vsetky tri vlasy
ty si ako kedysi radio Jerevan... :-D
nebola to SIS, ale vojenske spravodajstvo, nebolo to cele vojenske spravodajstvo, ale jeden z jeho sefikov a nebola to oficialne stanovisko, ale dobra rada
ale sak co tam po nejakych detailoch, ze medvidku
Fico bojuje o vitazstvo vo volbach - kedze je to mozno jeho labutia piesen, tak nech ho ma v palmaroch
to je ako Sagan a trojnasobny majster sveta
ked vyhra Milano - San Remo, moze sa dostojne rozlucit s karierou
treba uznat, ze ten Matovic bojuje o svojich vytuzenych "aspon 5 percent" vsetkymi silami :-)
tam, kde ini politici si davaju nacas hodiny ci dni (v pripade takeho Kisku ide o patdnovy rytmus), matovic reaguje v minuatach
ten chlap ma v zaddku koliesko :-)
ehmm, a ti sa kedy zobudili? az ked zratali, komu bude najlepsie lizat paty?
Fico ma za sebou roky a roky negativnej propagandy, pocas celej jeho kariery to bolo tak 10:1 pri porovnani negativnych a pozitivnych ohlasov. Je mierny politicky zazrak, ze ma este tolko percent kolko ma. A politicky talent.
To hovori NAKA alebo verejnosti?
Ked uz si pani z NAKA taki videomaniaci, ze chcu pozvat Joza Raza pre videoklip, aby im dal podpis na nove album, tak by si v ramci prrdni komu prrrdni mohli pozvat aj pana Fetullaha Turbana, mozno by im vybielil webovu stranku
:-) ano, to asi ano
ale tak, bud chcem zmenu a teda zostanem a bojujem, alebo, ak sa nedohodnem alebo nechcem, tak odchadzam
a nie ze, ked mi to bude vyhodne, tak si vyberiem, sak ti ostatni to zariadia za mna
co je to, pozastavil clenstvo v strane?
to je ako v rozpravke - prid ani naha, ani oblecena? :-)
schodzka u Sulika? chybal Kocner
... a termostat
tak zaludovi ludia sa tesia, ze budu hore na kandidatke a potom by si ju v trojkoalicii museli trojnasobne rozriedit? preco by to robili?
tak je najlepsie moznost odvolania rovno vyhodit :-)
ze zivot je pestry a prinasa rozne situacie, a ze ten les by z xy dovodov mozno zostal tam, kde bol a nebol by medzitym v Rakusku, s tym sa nepocita
tak fajn, no... :-)
uz to nabera rozmery NCIS: Slovenska republika :-D a Andruska sa stava supersvedok
ale nakoniec, padni kto padni, kto lupil a plienil, co mu hrdlo raci, ma dostat patricne ocenenie :-)
len nam pan Kvasnica mohol dat hint, ci ide o ministrov teraz na stolickach, alebo takych, ktori tam boli a uz nie su - ci este treba vybrat, ktori dvaja to budu?
vies kedy sa prvykrat preklopili prieskumy britskej verejnej mienky v prospech brexitu?
ked Angela Merkelova vyslovila Wir schaffen das a nasledne nastal utecenecky chaos v Europe - vtedy sa v prieskumoch zacali objavovat nerozhodni volici, ktori na otazku, keby museli volit ano/nie, tak sa vyrazne priklanali k brexitu
na brexite sa ovela viac podpisala samotna Europa nez Rusko
priama demokracia, notabene v slovenskom podani, by bola najjednoduchsia cesta ako znefunkcnit štát
este aj ta svajciarska vlada ma urcitu moznost manevrovania, ak refrendum exaktne nieco nestanovi
ako hovorit pan Kiska:
Len blázon nemení svoje rozhodnutia, keď sa zmenia okolnosti.
najlepsie je pustit si to bez zvuku...
v prvom videu ide o rozpravku: Tri mastne vlasy deda Vseveda
a v druhom odborny seminar: Instalacia 5g sieti
Odporúčame