tak hlavny pachatel? takto je to lepsie?
co urobil Dzurinda od roku 2006? teda okrem mlcania?
tak hlavny pachatel? takto je to lepsie?
co urobil Dzurinda od roku 2006? teda okrem mlcania?
niektori rozpravali, ini privatizovali
aky bol zaciatok Gorily? Dotycny pan, ktory si kupil byt v dome s konspiracnym bytom, si vsimol, ze tam pricasto parkuju VLADNE limuziny.
Tak co keby sa v prvom rade vyriesili ti, ktori realne sedeli na žochu peňazí?
a Dzurinda o vsetkom vedel uz v 2006...
nech sa paci, nech sa vysetruje, ci sa Smer cierno financoval
akurat, ze vypredaj strategickeho majetku statu je tazka realita a "darovanie" Vodnej elektrarne Gabcikovo ma za sebou uz niekolko sudnych rozhodnuti
ale, co tam po pol miliarde eur z nejakej elektrarne, ze jo
Ústavný súd SR rozhodol, že rozhodnutia (súhlasy) Krajského súdu v Bratislave, na základe ktorých malo dôjsť k odpočúvaniu bytu zmieneného v “spise Gorila“, sú nezákonné a z tohto dôvodu ich Ústavný súd SR zrušil
punktum
fajn - takze hlavny spolupachatel Gorily, Mikulas Dz., mal informaciu o Gorile v roku 2006...
ides, zbino :-D
to je len pokracovanie citatu spravy z TASR-u :-) places na nespravnom hrobe
tento rejda? ten z prepisov Gorily?
Penta povie Rejdovi co treba vyniest, Rejda doda Zemlovej a Zemlova zmanipuluje verejnu mienku
P.S. pani Zemlova dnes posobi s krycim menom Todova
Gašpar zdôraznil, že polícia nevedela, akým spôsobom bola informácia zistená a už vôbec nie, že išlo o nejakú akciu Gorila. "To bola úplne obyčajná informácia, aké chodili predtým aj potom bez uvedenia spôsobu, akým to niekto zistil," povedal.
2005 - vymenovany Dzurindovou vladou za sefa Uradu boja proti korupcii
2006 - Dzurinda dostava informaciu o prepojeni financnej skupiny Penta s politikmi
ulica toleruje vtedajsich vladnucich predstavitelov pravice doteraz a pritomnosti Miuecka je priam vysmechom
Dzurindovu vladu mozes oznacit za zlocinecku az po dostereni Gorily
ked uz tam boli, mohli Hascakovi pokosit travnik a umyt auto
Beblavy na tribune je najabsurdnejsia zvratenost tohto divadielka :-D
nie, tomu to doniesli na centralu, kde sedel pan Palacka, ktory bral veci alternativne...
uz som to raz napisal, ale miestna cenzura to zmazla - tak to skusim v tej najslusnejsej verzii, ako sa len da
cestny a cistny medvedik cistotny Miuko ma jednoducho smolu na ̶k̶u̶m̶p̶a̶n̶o̶v̶ kamaratov
ved posudte
ide s SDKU - a sama Gorila
ide s gazdom - a polnapol DPH
ide s IT gazdom - a 5g (samozrejme, myslim internetove siete)
laka exprezidenta - a tu DPH (samozrejme, myslim poctiveho platica), pozemky (samozrejme, myslim poctiveho polnohospodara) a uroky (samozrejme, take poctive, aby ich bolo naozaj citit)
... a este dojdes domov do domecku, a z meciarovskej privatizacie...
no na slaktrafenie
neviem, co chcu overovat - ustavny sud uz skor rozhodol, ze cela akcia SIS bola nezakonna a tym padom je to pred sudom nepouzitelne, nakoniec Zitny to v tomto clanku popisal velmi jasne
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/52 947…
moze to sluzit len ako politicke kladivo - a to aj sluzi
uz som to raz napisal, ale miestna cenzura to zmazla - tak to skusim v tej najslusnejsej verzii, ako sa len da
cestny a cistny medvedik cistotny Miuko ma jednoducho smolu na ̶k̶u̶m̶p̶a̶n̶o̶v̶ kamaratov
ved posudte
ide s SDKU - a sama Gorila
ide s gazdom - a polnapol DPH
ide s IT gazdom - a 5g (samozrejme, myslim internetove siete)
laka exprezidenta - a tu DPH (samozrejme, myslim poctiveho platica), pozemky (samozrejme, myslim poctiveho polnohospodara) a uroky (samozrejme, take poctive, aby ich bolo naozaj citit)
... a este dojdes domov do domecku, a z meciarovskej privatizacie...
no na slaktrafenie
vcerajsi web dennika Penty Sme bol uplne prekolovany - najmenej tri clanky s kolou v nadpisoch
aj tradicna vianocna reklama Coca-Coly ma byt v tomto roku s tvarou Santa Fica - pisali v threeme...
pozvu aj Hascaka?
Odporúčame