po dvoch tyzdnoch odpisu milion? to by bol drahy prenajom
po dvoch tyzdnoch odpisu milion? to by bol drahy prenajom
nukat mozes vselico, podstatne je, ci riesis veci v sulade so zakonom alebo nie
ked nie, tak riskujes trest
samozrejme to plati v trestnopravnej rovine, v politickej riskujes krk aj ked nic neurobis
a? Radicova mala Hascaka priamo doma v Novej Dedinke na debatach
ani pitie koly, ani domaca navsteva nie su na SVK trestnym cinom
nastastie
miliardar s privazizacnou minulostou znie inak ako zlodej oligarcha, ze
Beblavy? Hascak SDKU nevyplatil vsetko, tak si ide pytat?
v casae pitia koly bol Hascak zlodejskou oligarchiou? vtedy sme predsa budovali svetle zajtrajsky liberalneho kapitalizmu a dravi podnikatelia boli vzorom
bezne a normalne je, ze sa politici stretavaju s inymi politikmi, biznismenmi aj celebritami - aj ti pravi aj ti lavi - a najma v politike je ich nadpriemerny vyskyt
v case pitia koly nemal Hascak este goriliu nalepku
samozrejme, ze nie - Mirrko sa narodil pred par mesiacmi
to uz tak byva v krajine, kde najbestialnejsim trestnym cinom je pitie koly...
jaaja, keby bolo keby - tak by sa polovica ludi vyhybala Kocnerovi, keby ho len zahliadla na konci ulice
nech padaju tersty za trestne ciny a nie za pitie koly
svoje dlhy zaplatil - keby skrachoval, tak z 1,2 miliona by mesto videlo velke pe-er-de
mesto ma urcite paky a totalny vyhadzov je posledna moznost, nech si uz navzajom rozdate plusiek kolko len chcete
tu sa bavime o gorile, kde ide uz len o drobne, ale tu nam pomizli strategicke podniky, distribucne siete (plynove, elektricke distribucky), taka vodna elektraren Gabcikovo sa daruje Enelu bez opory v zakone, ako skonstatoval sud, ked uznal zmluvu za neplatnu, cez paroplyn si Penta vytriahla pol miliardy, cez opomenutie v zmluve si cyperska schranka Penty vybrala ako dozvuky paroplynu miliony z bratislavskej teplarenskej , esteze ten zasantroceny Transpetrol sme kupili naspat...
ale pentacke periodika riesia kolu :-)
pane jó, ty musis mat nejaku inu Gorilu nez tu, co je v mediach - alebo to je uz kauza Orangutan?
Skor absurdne, nez obludne... jeden z vrcholov absurdnosti je to, ze statny tajomnik Dzurindovej vlady Beblavy pojde protestovat pred Hascakove sidlo, dalsi ked dennik Penty Sme ma na titulke ako hlavnu spravu Ficovu kolu :-D
K: treba stat vybudovat nanovo, bez danovych podvodnikov, pozemkovych podvodnikov, uzernikov... to ktory idot mi to napisal? vsetko za prvou ciarkou skrtnite...
po dvoch tyzdnoch? a ty si prenajmes plochu, aby mesto nestratilo peniaze?
to si musi zvazit sam :-) pamatam si jednu relaciu po prevaleni gorily pred rokmi so Zlaticou Puskarovou, kde sa s nou (a este jednym moderatorom Markizy) priam zhodli v tom, ze nic z Gorily ho nediskvalifikuje - vtedy by mozno na spravne zvolenu otazku dostali odpoved
potom uz nanho kvoli kole polovali ako na zajaca, tak dostavali aj take odpovede
je to kauza pravicovej vlady, lebo ta mala realnu moc na to, aby dokazala odklonit peniaze na spravnu cestu
fico bol opozicny politik, ktory v tom case nemal pristup k valovu
ale ved to sa vie z prepisov uz roky, ci uz to potvrdil alebo nie
Odporúčame