K: treba stat vybudovat nanovo, bez danovych podvodnikov, pozemkovych podvodnikov, uzernikov... to ktory idot mi to napisal? vsetko za prvou ciarkou skrtnite...
K: treba stat vybudovat nanovo, bez danovych podvodnikov, pozemkovych podvodnikov, uzernikov... to ktory idot mi to napisal? vsetko za prvou ciarkou skrtnite...
po dvoch tyzdnoch? a ty si prenajmes plochu, aby mesto nestratilo peniaze?
to si musi zvazit sam :-) pamatam si jednu relaciu po prevaleni gorily pred rokmi so Zlaticou Puskarovou, kde sa s nou (a este jednym moderatorom Markizy) priam zhodli v tom, ze nic z Gorily ho nediskvalifikuje - vtedy by mozno na spravne zvolenu otazku dostali odpoved
potom uz nanho kvoli kole polovali ako na zajaca, tak dostavali aj take odpovede
je to kauza pravicovej vlady, lebo ta mala realnu moc na to, aby dokazala odklonit peniaze na spravnu cestu
fico bol opozicny politik, ktory v tom case nemal pristup k valovu
ale ved to sa vie z prepisov uz roky, ci uz to potvrdil alebo nie
Fico sa priamej odpovedi vyhybal vsetkymi moznymi sposobmi :-)
vymen si slovo Kiska za Kotleba a bude to realnejsie
Gorila je biedny obraz slovenskej pravice
nie, fico nehovoril, ze v byte nebol
fico neodpovedal na otazku ci v byte bol
ano, pojde za trestny cin pitia koly :-)
ale kedze este nezistili, ci je to coca cola alebo pepsi cola, tak su zatial v dokazovej nudzi
z nahravky to zistia, podla zvuku pri nalievani
teda trvalo jej, dat nejake vyhlasenie...
ten patdnovy jetlag (ci skor skilag) chytila zrejme od kisku
ti so samopalmi boli predsa Fico a Kalinak :-)
podla priemerneho jednobunkoveho progresivneho priaznivca by mala ist GP po tych dvoch
po vstupe do unie kontinualne rastol, pokles az v case krizy - vid data SU SR
2004 - 101,6
2005 - 125,4
2006 - 158,1
co zhorsi postavenie chudobnych?
kazde znizovanie dani a odvodov, ktore okresava verejne sluzby, pretoze sa stanu pre chudobnych menej dostupne
kazde zvysovanie dani a zavadzanie novych dani (ekologicka dan pri palivach u PS, napr.), pretoze tvoria vyznamnesjie percento rodinneho rozpoctu ako u bohatych
jedna informacia - vacsina tychto vycitiek sa da aplikovat takmer na kazdu skolu - od zakladnych po vysoke
jedna rada - ak chcete nieco dolezite komunikovat, vyberte si to hlavne, nie xy veci a nesplietajte tam nieco o toaletach, lebo reakcie bud take, ake ste dostali
jedna otazka (zrejme niekomu inemu) - naco, preboha, potrebujeme zastupy scenickych vytvarnikov?
hovadina? tie matovicove tri miliardy, ktore sa podla neho za tejto vlady kazdy rok ukradnu, su hovadina?
ziadne peniaze navyse pocas buducej koalicie, ktora urcite neplytva a nekradne nebudu?
ale ved igi nam to slubil
Slovensko je tranzitivna ekonomika, ktora sa transformuje z planovaneho hospodarstva na kapitalizmus
to sa NEDA urobit bez zadlzenia a, samozrejme, prilevu kapitalu, teda, ak tu nechceme mat ukrajinu
takze plusovy rozpocet nie je a nebol nikdy samozrejmy v postkomunistickychkrajinach
a ked vidime, ake dlhy maju stare kapitalisticke krajiny, tak ani tam
najvacsia ekonomicka kriza od 30. rokov minuleho storocia tiez patri pod "za historicky najlepsich ekonomickych podmienok"?
po marci bude mat rozpocet v rukach dnesna opozicia a podla igoramamatoviča sa rocne ukradnu viac ako tri miliardy eur
takze po marci cca mesiac na zlozenie vlady a potom zostane neukradnutych tri stvrtiny, ergo novy superzlepenec bude mat k dispozicii cca 2,5 miliardy eur, takze ten rozpocet je vlastne predlozeny ako vyrovnany, ba az prebytkovy
a este sa znizia dane, odvody, podvody, vývody a prevody a ked uz by vsetko zlyhalo (lebo niekde ciha zly Putin), tak ludia dostanu na konci roka 5g bieleho na hlavu
mozno si to vsetci pletieme, a je to len aktivita, skolsky kruzok v odbore "trening vrieskania cez megafon"
Odporúčame