hmm, protestovat sa da za vselico, ale protest za cistejsie toalety, tak to je nieco, na co ani taka Gretka este nepomyslela :-)
obvykle toalety vyzeraju tak, aké prasatá tam chodia - ak cistotne, tak vyzeraju inak ako tie, ktore sa rochnia v bahne
"ukradli ste mi detstvo, sny..." - a ukradli aj zachodovu kefu, aby sa dalo upratat po sebe?


