ak premenuju Cesi Vaclavske namesti na Namesti Nezne revoluce alebo Narodni tridu na tridu Nezne revoluce, tak tvoj argument vezmem do uvahy :-)
ak premenuju Cesi Vaclavske namesti na Namesti Nezne revoluce alebo Narodni tridu na tridu Nezne revoluce, tak tvoj argument vezmem do uvahy :-)
aky rozpoctovy prebytok nechal v roku 2006 Miki Dz. dalsej vlade?
aky rozpoctovy prebytok nechala Iveta R. dalsej vlade?
take iste minus ako ti pred nimi a po nich
taky je politicky zivot..
Vacsi pes jb, nech citujem klasikov
Sulik je hlavna postava tejto strany, ktory ju roky budoval a zastitoval svojou tvarou (ako, to nech si zhodnoti kazdy sam) a ti, co odchadzaju su vymenitelne figurky
klesla, lebo ČNB umelo oslabovala kurz ceskej koruny a cca pred dvomi rokmi intervencie ukoncila, takze ten rozdiel znizoval najma kurz
len male doplnenie, ako predpokladal Matej Jurco - kamarat Chris skoncil posledny, 28 minut za vitazom :-) aj tak, klobuk dole
su tam dve veci - jedna za, jedna proti
proti, to je velkost slovenskeho trhu
za - teda, ze by mohol vediet, co je Slovensko - sef jeho AI oddelenia v Tesle je povodom Slovak, Andrej Karpathy, ktory v 15 rokoch odisiel s rodicmi do Kanady, takze ten urcite velmi dobre vie, co a kde je Slovensko
krajina = ludia
my, ludia, tejto krajiny - oznacenie istej mnoziny
.... ale pre teba to osobitne prerobim
ja ako mala krajina nie som v jednoduchej situacii
s mojou globalizaciou som ciastocne stratil moju ekonomicku suverenitu a bez mojej globalizacie by som boi moj skanzen
je to nieco ako moja modra a moja cervena pilulka v mojom Matrixe
lepsie, pochopitelnejsie? :-)
coze? :-D, domnievam sa, ze ked je to napisane pod mojim nickom, je to MOJ nazor, co je pochopitelne asi tak pre 98 diskuterov zo 100 :-)
ale, aby som ta upokojil, miestoprisazne vyhlasujem, ze to, co je publikovane pod mojim nickom je mojim nazorom, na ktorom som tazko pracoval len za par striebornych
P.S. tie vety vyssie si pisal za SEBA?
coze? :-)
rad by som nieco nerobil, len neviem, co nemam robit?
my ako mala krajina nie sme v jednoduchej situacii
s globalizaciou sme ciastocne stratili ekonomicku suverenitu a bez globalizacie by sme boli skanzen
je to nieco ako modra a cervena pilulka v Matrixe
Aj Danny Trejo hovori v reklame Mountfieldu česko-slovensky, len je otazne, ci vie co :-)
to mi pripomina cimrmanovske divadlo Dobyti severniho polu -
"podívejte se – jdu na sever (překročí značku oznaujíci severní pól a pokračuje v chůzi), a teď jdu na jih!"
pozrite sa - som na namesti SNP - a uz som na namesti NR
alebo - kde si? jedna noha na namesti NR a druha na namesti SNP
a Matus si moze vziat svoju oblubenu stetku a farbu a moze tam pekne vymalovat hranicnu ciaru :-)
domnievam sa, ze slubit hocico v roku 2050, hoci modre z neba, zvladne aj priemerny politik
akurat Gretka na nich o 30 rokov nakrici, ze jej skazili stredny vek a o 50 rokov, ze jej skazili starobu
v nicom nie je problem, len v tom, ze je to obrhlupost
a vlastne je problem - mat obr*** na cele zupy
ano, takto sa vyraba nova Jana z Arku, to video je fakt neuveritelne - vid. link nizsie, naozaj to stoji za to vidiet,
s precitenym pohladom, najskor pokojne, potom chvilami prejde do mensich emocii, potom do tazko zadrziavaneho placu, potom sprisni pohlad a patetickym hlasom hlasa svoje pravdy
ako herecky vykon sice pateticke, ale presvedcive, ak to nehra, tak skutocne by som rad vedel, co sa tomu dievcatu prehana v hlavicke :-)
a vie niekto vysledky, ako sa nasa zastupkyna na ̶H̶v̶i̶e̶z̶d̶o̶s̶l̶a̶v̶o̶v̶ ̶K̶u̶b̶í̶n̶e klimatickom summite v sutazi citania eseji umiestnila?
investicne stimuly su viazane na konkretne podmienky - ak su splnene, nic vracat nemusia, ak nie su splnene, su povinne vratit
takze, asi nie...
Odporúčame