ja osobne nevidim dovod, aby teraz harabin kandidoval - po dalsich volbach moze moc lezat na ulici, lebo ak vznikne superzlepenec, bude musiet svoje sluby pretavit do realnej politiky - a to byva tazka zrazka s realitou a deziluzia volicov
to uz bude harabin volny a lud mozno nasrdeny - dobry priestor na vznik novej strany iluzii


