si trosku mimo
ficko poplatok za spravu aktiv znizil o dve tretiny a zvysil poplatok za zhodnotenie - inak povedane, DSS nezarobi tolko, ked sporitelovi nezarobi, predtym brala viac, aj ked len sedela ako kvocka na majetku
si trosku mimo
ficko poplatok za spravu aktiv znizil o dve tretiny a zvysil poplatok za zhodnotenie - inak povedane, DSS nezarobi tolko, ked sporitelovi nezarobi, predtym brala viac, aj ked len sedela ako kvocka na majetku
ziadnych 5 %
do 1 % za vedenie uctu z pripisanych prispevkov, za spravu do 0,3 % hodnoty majetku, do 10 % zo sumy zhodnotenia
este prosim otestovat dvojaku kvalitu na ziadost Richarda S.
teple rohliky na statny sviatok a teple rohliky vo vsedny den
aaah, po leboFico tu uz mame leboBabis, to je teraz popularne, tak co by sa na tom SaS nezviezla
Sulikovi lezi Duslo Sala mimoriadne v zaludku, udal v Bruseli Slovensko, ze Duslu poskytlo statnu pomoc a Brusel to jeho udanie hodil do kosa - take veci sa neodpustaju
a mozno aj pani prezidentova vyjadri nejake pochopenie...
na demonstracii proti babisovi (a nepriamo zemanovi) odznelo podakovanie slovenskej prezidentke, ktora si na "priatelskej" navsteve v Cesku pred par dnami otvorila pusu a zastebotala nieco o demosntaciach na Slovensku a v Cesku
ak by niekto predtym nechapal, preco sa to diplomaticky nehodilo a bolo to tazke faux pas - tak aj pre toto
ano, smerak Zajac je takym svetlym prikladom :-)
zdravotnictvo je take ake je, lebo na rozsah sluzieb, ktore poskytuje, dava malo penazi - nic viac, nic menej
dlh v zdravotnictve je len vycislenie toho, co sa "skonzumovalo", ale nezaplatilo
ale ved znizime dane a odvody, heja, heja, hej a vsetko sa napravi, ze marecku?
ja nehovorim o disciplinarke na GP
ale o jeho trestnom oznameni
netrep... ak sa skutok nestal, o com tocis
ked sa ti nepaci rozhodnutie, o par mesiacov sa slusni ludia dostanu k moci, slusne nasekaju slusnych vysetrovatelov a potom si mozu slusne vysetrovat - pani ministerka Kompova to urcite rada zastresi
mimochodom, uz obvinili niekoho zo sabotaze, ako nam zvestoval isty prokurator? alebo uz obvinili z ohovarania isteho prokuratora, ak sa jeho slova nepreukazali?
ehm,,, Pociatek a Kalinak su obzalovani, nebodaj odsudeni? Pociatek a Kalinak mali neopravneny odpocet, pri ktorom uznali porusenie zakona, cim zanikla trestnost cinu?
uzniesli sa na tom ludove sudy na namesti a uz ich obesili na slusnej sibenci?
ale ved tvoj Vallusek si vykryje vypadok tym, ze na parkovacej politike stiahne kozu Bratislavcanom
preto on potrebuje peniaze za parkovanie aj od Bratislavcanov a neriesi ako prve parkovanie mimomestkych vozidiel
populizmus? a co je potom roky ziadane a ohlasovane znizovanie dani a odvodov, znamy refren dnesnej opozicie, ked by znizenie dani zobralo takisto mestam peniaze? to je aky izmus?
toto je usmevne - pozrite sa na tvare, ktore reprezentuju mesta, zvolene a podporovane najma stranami, ktore uz roky kritizovali, ze sa nezdanitelne minimum nedvihalo a ktore volaju po tom, aby sa znizli dane a odvody (co moze mat v pripade dani este devastacnejsi ucinok na peniaze samosprav)
nie kazdy tam ma 3000 eur a ich naklady na zivot su trosku inde ako na SVK
"uz chcu doplnit ustavny sud"
chciet a moct su dve veci
neslychane... monitorovat predsa moze len pan poslanec Galko
to su ine hry, nie tie slovenske zabomysie lebofico
to uz skor zavazi, ze V4 (Polsko) uz sefika malo
mat predsedu Europskej rady, tak to by bola super bomba
bol by to vrchol slovenskej diplomatickej ofenzivy v poslednych rokoch, kde vyrazne bodovala
a ti, co sa boja o slovensku politicku scenu :-) nebojte sa, ona by sa z toho spamatala
zaloby mozu prist ex post, po volbe - otazka je, ako by rozhodovali o tejto veci ti, ktori v tychto podivnych volbach uspeli a teda boli na takejto volbe zainteresovani
pan sef (po)hnutia (mysle) Za rohom, pardon, Za ludmi, sposobil svojimi (vy)myslami maly ustavny chaos
toto sa vola konspirativny scenar
nema odkial vziat dostatok hlasov, pretoze by to politicky poskodilo kazdeho, na koho by padlo podozrenie, ze mu ich dal
Odporúčame