mam taky napad - nabiehat na prazdninovy rezim cez prazdniny - ci to by som chcel od teamu moc?
mam taky napad - nabiehat na prazdninovy rezim cez prazdniny - ci to by som chcel od teamu moc?
Bratislava ma prazdniny od 22. juna?
nevadi... dame to.... valo team namaluje na zem kolajnice a bude sa chodit po tych
no, tak ako ju nafotili to nie je #womanpower, ale #knedlapower
to sa tam naozaj nenajde nikto s invenciou? alebo to uz zabrala politicka korektnost?
na snimke je svaty Igor a traja apostoli...
to je ohlas na dnesnu TB svateho Igora :-)
prirodzeny usmev + rezen - to je o Igorovi M. z Trnavy?
nova pani prezidentka je taka umela pani, umelo vytvorena, s umelym zivotnym pribehom, s umelym usmevom a umelymi nazormi
ale kedze si kazdy clovek vyznamnym sposobom spoludotvara svoj osud, svojimi cinmi, tak uvidime, kolko je v nej toho umeleho a kolko prirodzeneho
a z coho sa viac tesit, ci coho sa viac bat
kolkokrat to bude niekto sirit ten nezmysle (hoax)? ziadna inauguracia na hrade byt nemala
inauguracia bude v Redute tak, ako bola v Redute inauguracia Schustera, Gasparovica I., Gasparovic II. bol v Slovenskom narodnom divadle vedla, lebo Redutu opravovali, a v Redute, cuduj sa svete, bola inauguracia aj pana Kisku
to, co malo byt na hrade, to je zranica, pardon recepcia po inauguracii, k tomu im "nejaky koncert" pokojne mohol vyhravat, ale smotanka sa predsa nebude miesat s beznym plebsom
ale oni sa nepytaju, ci ju potrebujeme my, ale ci sa chceme na takomto projekte zucastnit, ak nie, tak nie
a ak sa nahodou postavi cez Madarsko (a Orban je zhavy), tak mozno uz nebudeme mat co prekladat
ono ani OLaNO nepotrebujeme - a mame ho
to mi pripomina Mumiu II
I: Co to, dopekla, bolo teraz, O'Connell?
OC: Ako vzdy, mumie, pygmejovia, velke chrobaky...
M: Ako vzdy, Rakusania, Greenpeace, mimovladky...
pan Rizman, poradca tej pani, co prevezme mafiansky stat od Kisku, nepojde protestovat? predtym to robil...
no šak to povedau: nikam neodchadzam, pan prezident
a kto ho nenavidi? Slusne Slovensko?
ehm, Neymar je ta pani, ktora sa na toho nestastnika na posteli najskor vrhla a potom ho este vycapala?
inak, u 99 % +1 politikov by nebolo vobec zaujimave, ze niekam odisli, nieto este, ze sa odtial vratili :-)
ja tam na tej fotke Smeraka vidim
Kiska by sa aj tak v Normandii nestihol vylodit, reaguje zvycajne tak +5
kto tam poslal Rasiho? Tot lajcakova odpoved:
„Tie komentáre mi prídu ako veľmi účelové a umelé, a preto sú nedôveryhodné. Slovensko na oslavách v Normandii je a robiť drámu z toho, že nie je tam predseda vlády, ale je tam podpredseda vlády (Richard Raši), kričí mi z toho snaha spochybniť. Dánsko je prítomné na úrovni veľvyslanca a nemyslím si, že páchajú harakiri,“ konštatoval Lajčák.
Podľa neho je nevyhnutné a povinnosťou predsedu vlády byť v Ruskej federácii, keď dostaneme pozvanie. „Rusko je krajinou, od ktorej závisíme energeticky. Kontakt na tranzit plynu cez Ukrajinu o plyne končí koncom roka a my potrebujeme mať istotu, že budeme zásobovaní,“ dodal.
Podľa Lajčáka je Slovensko jasne hodnotovo ukotvené, čo nikto nespochybňuje. „Slovenská vlajka tam je, je tam Raši. Nikto z toho z partnerov nerobí tému."
Matovic ma urcite este nieco v talone
mozno hnutie pre obycajnych Madarov...
Odporúčame