inak, u 99 % +1 politikov by nebolo vobec zaujimave, ze niekam odisli, nieto este, ze sa odtial vratili :-)
inak, u 99 % +1 politikov by nebolo vobec zaujimave, ze niekam odisli, nieto este, ze sa odtial vratili :-)
ja tam na tej fotke Smeraka vidim
Kiska by sa aj tak v Normandii nestihol vylodit, reaguje zvycajne tak +5
kto tam poslal Rasiho? Tot lajcakova odpoved:
„Tie komentáre mi prídu ako veľmi účelové a umelé, a preto sú nedôveryhodné. Slovensko na oslavách v Normandii je a robiť drámu z toho, že nie je tam predseda vlády, ale je tam podpredseda vlády (Richard Raši), kričí mi z toho snaha spochybniť. Dánsko je prítomné na úrovni veľvyslanca a nemyslím si, že páchajú harakiri,“ konštatoval Lajčák.
Podľa neho je nevyhnutné a povinnosťou predsedu vlády byť v Ruskej federácii, keď dostaneme pozvanie. „Rusko je krajinou, od ktorej závisíme energeticky. Kontakt na tranzit plynu cez Ukrajinu o plyne končí koncom roka a my potrebujeme mať istotu, že budeme zásobovaní,“ dodal.
Podľa Lajčáka je Slovensko jasne hodnotovo ukotvené, čo nikto nespochybňuje. „Slovenská vlajka tam je, je tam Raši. Nikto z toho z partnerov nerobí tému."
Matovic ma urcite este nieco v talone
mozno hnutie pre obycajnych Madarov...
robota az styri dni v tyzdni namiesto troch, tri dovolenky miesto piatich, (takmer) ziadna imunita, ziadna statna letka, dokonca ani ziadna koza - a len 10 %?
Andrej, stoji ti to za to?
Poslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová (SaS) sa domnieva, že práve prepojenia Talianov a poslancov by mohli byť motívom odstránenia Jána Kuciaka.
"Aj Tom Nicholson sa mafii z Talianska dlhodobo venoval spoločne s Jánom Kuciakom. Ide o ľudí, ktorých už vyšetrovala polícia, dokonca ich monitorovala Slovenská informačná služba (SIS), preto by ma vôbec neprekvapilo, ak by bol práve toto dôvod na umlčanie novinára," skonštatovala poslankyňa.
je uplne jedno, co kto pohovoril, lebo podstatne bude, co hovoria dokazy - takze tieto informacie, kym sa neuzavrie vysetrovanie, sluzia tak maximalne na pobavenie pospoliteho ludu a vedenie takych ci onakych kampani
najatemu vrahovi natlacis hocijake kaleraby do hlavy (pokojne aj zle hovoriaceho po slovensky s ruskym prizvukom), sprostredkovatelovi tiez natlacis nejake kaleraby do hlavy, ale ked to nepodporia ine dokazy, tak to bude pred sudom nanic
niekedy je to tu poriadna zabava :-D
kedze EU ziadnu dotaciu na cestu nedava (je to PPP) projekt, tak mozeme tu nulu bez problemov vratit
a o rychle dokoncenie sa v prvom rade bude snazit zhotovitel, pretoze nedostane zaplatenu prvu splatku skor, nez budu cesty prejazdne
pri stavbe takehoto rozsahu a komplikovanosti sa stane, ze sa niektore terminy nestihnu, ale chvalabohu, stavia sa, a aj sa dostavia
u isteho Mikulasa Dzurindu, ak by si uz niekto nepamatal...
no, casy sa menia
kedysi si mladi museli lukrativne fleky aspon odbicyklovat :-)
nie, nemame najdrahsie potraviny a nie, nie sme najdrahsim statom v EU
kde preboha ludia na to chodite?
Fico bol v SDL a po odchode z nej zalozil vlastnu stranu vlastnou hlavou
neprilepil sa k niekomu, ako tuto pan doktor, uz zvyknuty na dobre bydlo
co chcu riesit? neni tej sily, ktora by dokazala teraz radikalne zmenit percenta smerom hore, jedine, co mozu, si to este viac pokazit - tieto volby pojdu samospadom, su na klzacke a a vo volbach sa ukaze, akyb bude dopad do vody
pani Smolkovej aj s jej vychodniarmi zazelat vela stastia mimo strany, nechat Fica predsedom a volebneho lidra pokojne urobit z Pellegriniho, ved kruzkovanie vo volbach bude najlepsim stranickym referendom
no a po volbach sa nepratat do volebnej koalicie, pretoze za styri roky bude jasne, ze kecat v opozicii je jedna vec a superzlepene vladnut po Ficovi vec druha
a ked tu bude raj na zemi, tak bude dobre vsetkym
a ked nebude, bude moc opat lezat na ulici, ale vtedy po nej budu siahat aj Kotleba s Harabinom
este raz a pomaly - na obale nie je napisane NIC
inauguracia bude v Redute tak, ako bola v Redute inauguracia Schustera, Gasparovica I., Gasparovic II. bol v Slovenskom narodnom divadle vedla, lebo Redutu opravovali, a v Redute, cuduj sa svete, bola inauguracia aj pana Kisku
to, co malo byt na hrade, to je zranica, pardon recepcia po inauguracii, k tomu im "nejaky koncert" pokojne mohol vyhravat, ale smotanka sa predsa nebude miesat s beznym plebsom
Tož, nemóoožeš být aj u Kiskú, aj vypáádat nezávislo, ogare
nie vzdy
taky lidl ma napriklad aj hydinu, kde je priamo napisane, ze ju chovali a zabili na Slovensku, ale aj take, kde nic nie je uvedene - a tie casto byvaju aj v akcii
uz dlho tvrdim, ze idealne by pre Smer, ktory musi pretrpiet progresivnu vlnu tsunami, by bol volebny tandem predseda Fico, volebny lider Pellegrini - bolo by tro symbolicke odovzdanie stafety
Fico viaze vyrazne percento volicov Smeru a vyradit ho z hry by bolo pre Smer harakiri
Odporúčame