neberte naja vazne, on si robi srandu z ostatnych
lieky, knihy, zakladne potraviny, zdravoitne pomocky - tam vsade plati znizena DPH - ta "po Sulikovi!
neberte naja vazne, on si robi srandu z ostatnych
lieky, knihy, zakladne potraviny, zdravoitne pomocky - tam vsade plati znizena DPH - ta "po Sulikovi!
a teda aky trestny cin spachal? ci ten sa najde potom, ako ho popravia?
aj Churchill, ked uz sme pri tom, ale ma to jeden hacik - medzi mladymi volicmi ma mizivu podporu - a cez to sa uz neprenesie - inak sam to povedal - niektori mladi ludia nepoznali za svojho zivota (ked zacali vnimat nieco aine ako kacera za sebou na povrazku) ineho premiera ako Fica - a ako Fica zobrazovali media, to netreba pripominat
co je to slusne odist z politiky? pokojne moze odist aj neslusne
slusne ho z politiky mohli poslat slusni volici, ale ti si nadsene zvolili dobreho anjela, z ktoreho sa vyklul anjel s rozkami, kopytami a chvostom a jasali ako uzasne volili - politika mohla vyzerat uplne inak a fenomen Fico a leboFico mohol byt uz za nami
inak sa to vola Pyrrhovo vitazstvo
Fico ako taky uz nema dlhodobu politicku buducnost, aj ked ma este potencial oslovit cast volicov. Jednoducho expiroval, medzi mladymi, co je buduce volicstvo, ma minimalny potencial. Nie je sa co cudovat, lebo je desatrocia tercom frontalnych utokov - od zaciatku svojej politickej kariery. Napriek tomu ziskal styri vitazstva vo volbach a tri posty premiera, najma ten posledny - to bola majstrovska ukazka politiky. Jeho kariera je profesionalny politicky vykon. V tandeme Fico - Pellegrini ma tato strana este dobru moznost oslovit strednych a starsich volicov, co im zabezpeci parlament a najma styri roky cas robit opozicnu politiku
Dnesna opozicia uz roky nevladla, a ked vladla, tak to bola tazka katastrofa, takze je cas, aby sa superzlepenec zase predviedol. A kedze exekutiva prinasa aj nepopularne oipatrenia, az potom sa ukaze, aku vahu maju ich reci (vizie?).
Vtedy by vsak mal Smer mat niekoho sexi, coool a hipi hipi shake mladeho, kto by potiahol karu dalej
no, prebehol som si to, hned v uvode su informacie z ambasady, ktore pochadzaju z rozhovoru s Trnkom, co sa vo svetle sucasnej situacie zrovna nejavi ako doveryhodny zdroj :-) to ostatne je pestra zmes vselicoho - od hedvigy malinovej, cez velrybarsku komisiu, kseftovanie televizie joj a informacie Romana Kvasnicu ako vyznacneho superadvokata, nejake to disovanie harabina, ze privatizuje justiciu a znepokojenie americkej pravnej kancelarie, ze radsej sa pred slovenskym sudom nebudu sudit - oproti tomu, co sa medzitym zomlelo je to cajicek
tak to Gorila bola podstatne vybusnejsi matros - a kde je dnes gorila...
a vtedajsia opozicia mu vykrikovala, ze tam mal byt daleko skor:
„Namiesto trápnych výhovoriek mal už Fico sedieť dávno v lietadle smerujúcom do Pittsburgu. Na čo ešte čaká? Zjavne som ho v sobotu prebudil, aby sa dnes stretol s prezidentom U. S. Steel Košice. Som veľmi znepokojený, že doteraz spal,“ vyhlásil Dzurinda v rozhovore pre agentúru SITA.
je to novičok, len to nikto nechce povedat - chceli sa ho zbavit, tak ho o polnoci za uplnku vpustili do potrubia a on zmutoval :-)
ale teraz vazne - naozaj si myslis, ze bude stat v pozore cela Europa, keby to nebol problem?
Matúš: I have a dream... (ʘ‿ʘ)
Vodič: I have a scream? =:-o
hadam je to teraz takto lepsie, nie? ak priplatky odstranili neopodstatnenu otrocinu, tak by to malo byt pre ludi plusom
chcu ludia dostavat vyssie platy? chcu
chcu ludia platit vyssie ceny? nechcu
ze su to spojene nadoby, tiez vidiet nechcu - a je to tak aj vo ficilii, a bude to tak aj v kiskicii
je logicke, ze ked sa zvysuju naklady, tak pojdu hore aj ceny... mozu/nemusia, to zavisi od mnohych veci
v prezidentskom palaci dojili kozu
takto ti to staci?
a zo susednej "pece"
Sdružení stavebních firem, které opravovalo dálnici D1 mezi Humpolcem na 90. kilometru a Větrným Jeníkovem na 104. kilometru, odstoupilo od smlouvy o dílo. Zakázku dostalo sdružení TGS Joint Venture tvořené českou firmou Geosan Group, italskou Toto Costruzioni Generali a kazašskou SP Sine Midas Stroy.
Podle ministra dopravy Dana Ťoka (za ANO) je odstoupení konsorcia nejjednodušší cestou, stát bude po firmě vymáhat penále. Doprava na této části dálnice minulý týden kolabovala kvůli hustému sněžení. Kolony měřily desítky kilometrů. Kraj Vysočina ve čtvrtek uvedl, že kolaps provozu na D1 způsobila nepřipravenost modernizovaného úseku na zimní podmínky. . "Doufám, že pochopili, že by ten úsek nedostavěli, a tohle je asi nejjednodušší cesta," reagoval na krok konsorcia v České televizi Ťok. "Obávám se, že nebyla schopnost tohoto konsorcia tu práci dobře udělat," dodal. Stát bude nyní po konsorciu vymáhat penále. "Jsou tam velké škody," dodal.
az mi ukazes zeleznice vybudovane kazasskou firmou na Slovensku, tak potom sa vrat
mimochodom, zdvihni zadok a chod sa pozriet ako vyzeraju talianske dialnice - a ako vyzeraju na Slovensku
ono to nie je zase take jednoduche - vo verejnych obstaravaniach nam v poslewdnom obdobi strasi kazassko-talianska firma s vyrazne nizkymi cenami (cesty, zeleznice) a slovenski obstaravatelia robia, co mozu, ked hladaju dovody, ako ich vyhodit - a nie vzdy sa im to dari, kedze je tu aj UVO a ako bumerang ju vracia do hry
vsetky klucove rozhodnutia a peniaze isli cez talianov a na tunelovanie,
a aj preto sa prakticky nic, k comu by pustili duhu, nestavalo
mali sme troch "velkych" premierov - Meciara, Dzurindu a Fica
a komu sa to nelubi, je gagaj, taraj a prrrdus :-)
Sulik s turbanom? Ci to len zle citam?
btw., tvoje vety pripominaju nebezpecnu tendenciu a la, sice nevieme, aky trestny cin spachal, ale ked budeme pri moci, nejaky najdeme
nad tym by si sa zamysliet uz mal
Odporúčame