borovickovy networking :-D
a co tak vínový netvorking a la mr. Stanke, to je tiez nejaky sociologicko-politicky pojem?
borovickovy networking :-D
a co tak vínový netvorking a la mr. Stanke, to je tiez nejaky sociologicko-politicky pojem?
ale my mozeme mat s projektom EU len a len dobre skusenosti, bez neho by sme boli malou provincnou krajinkou na urovni ukrajinky
aj ked chapem, ze niektore kroky z Bruselu mozu riadne napinat nervy :-)
zdravotnymi odvodmi zdravotnictvo, socialnymi odvodmi dochodky
ani jedno, ani druhe rozhodne neoplyva prebytkom penazi
kristepane... :-)
ked ta niekto vysetruje, tak je to verejna informacia a nemusis sa ist pytat ziadneho smeraka, nechodis na policiu, kde je vysetrovatel so sackom na hlave
a hladanie pravnika tiez ziadny protistatny cin nie je
parkovacia politika bola pripravena uz za ftacnika a nesrovnala - takze ano, alternativa bola aj predtym
to ma tesi, ze si si konecne uvedomil, kde v spominanych pripadoch sedela zaba na prameni
- Penta za to dakuje panu dr. Zajacovi
- dochodcovia z II. piliera, ktori dostavaju menej ako z I. piliera, su tiez nadseni
- Kretinsky dakuje panu Miklosovi za privatizaciu SPP
- Taliani dakuju za manazersku kontrolu nad elektrarnami, rovnakemu panovi
- Hrabinovi a Kotlebovi prihrava hlasy nieco ine, nez migranti
- retazce majuu podmienky ako predtym, len ceny si uz pozdvihali
- VW ziadne investicie nerusi a neprepusta kmenovy stav, podla Handelsblattu sa moze tesit na elektromobil
Takto si to myslel?
- sukromne zdravotne poistovne, ktore vytahuju cez zisk povinne odvody
- II. pilier, do ktoreho natlacili aj ludi, ktori tam nemali co robit
- vodna elektraren Gabcikovo, kde pri privatizacii nezakonne (ako rozhodol sud) darovali Talianom statnu elektraren
- Taliansky Enel, ktory dostal do ruk Slovenske elektrarne a svoje "schopnosti" ukazal na jadrovych Mochovciach
- imigracna politika, vedena tak, ze ako proti jedinej krajine z V4 nevedie EU konanie
- podnikatelia, ktori musia, jesusumarja, dokonca zaplatit nad urcitu sumu o 5 percent vyssiu dan
- zivnostnici, ktori po hrozach, ktore sa valili na nich po slavnej tlacovke Mihal/Miklos, po ktorej dofrcala Radicova z Bruselu ako furia a zrusila vsetky opatrenia, po ktorych aj zivnostnici boli radi za Ficove kozmeticke opatrenia
- retazce, ktore davaju domacim podnikatelom take podmienky, ze ich oznacuju za likvidacne
- VW, ktora je privilegovanou firmou s ustretovostou od statu
Takto si to myslel?
Kto je za to, aby nezaparkoval tam, kde predtym bolo miesto, kedze parkovacie miesta ubudnu? Kto chce platit a nic za to nedostat? Kto chce prikovat auta na parkovisko, aby sa ludia bali s nimi odist, lebo uz miesto najst nemusia? Kto je za to, aby sa naliali miliony eur na represiu do mestskej policie, ktora bude zhrnat peniaze do mestskej kasy?
A kto z Bratislavcanov chce byt po dvoch hodinach cudzincom vo svojom meste?
Chce to mať niekto u seba doma takto?
Matusov parkovaci poplatok = 49 eur :-)
z toho
naklady na kampane PS minule, terajsie a buduce - 20 eur
platy a dalsie naklady pre kamaratov z Metropolitneho institutu -15 eur
mestska policia vedena exelitnym policajtom - 7 eur
zvysenie platov dnesne i buduce primatora + magistratu - 3 eura
farba na malovanie novych ciar - 1 euro
ine a rezerva - 3 eura
plan pana metropolitu priam pocita, ze sa z aut stanu nehybne vraky, lebo ked nahodou vyparkujes, uz v redukovanom pocte parkovacich ciar nemusis najst miesto
takze plebs bude natlaceny v autobusoch, aby sa pozeral na to, ako si frcia auta do luxus bytov, kancelarii a obchodov v novom centre na nivach, a esteze by im bezny bratislaffcan zo sidlisk nebodaj zavadzal, to de sme
Ich bin der slowakische spiker, und grammaire anglais, monsieur Salamoon, je mi totally putna :-)
iluzionista Matus
ak sa urobi zona a auta sa vytlacia dalej, tak sa problemy s parkovanim prenesu aj tam, kde neboli
Vallova politika nie je este znama ani teraz, tak s cim kto suhlasil? Vsetci mali parkovaciu politiku v plane, neexistoval jediny spitzenkandidat, ktory by ju nemal
Valla volili preto, lebo dostatocne splna iluzie mesiasa, ktory pride a vsetko zachrani, a kedze pravicovi bratislavski volici sa uz roky prezentuju tym, ze sa dokazu mylit prakticky pri kazdej volbe v poslednych desatrociach, tak mu to nevseti nic dobre
na druhej strane, je to mlada politicka generacia, a zial, inu nemame, iba ak by tu kandidoval niekto z tych, ktorych tzv. mainstreamove media nemenuju
lebo simulovane volby medzi studentami a teda budicmi volicmi bol bohuzial jednoznacne - PS alebo K.
ako sa kedysi hovorievalo - huj alebo fuj
je fascinujuce, ako sa da predavat naondulovyn vzduch, vesmirny pe/er/de, nic
ked by chcel niekto takto predavat a kupovat pozemky na Marse (aj to sa deje), tak cochvila by poslali do certa. lebo clovek dokaze uchopit nejaku realitu a zratat si, ak je sanca na tom zarobit
bitcoin a kryptomeny su absolutne idealne na spekulacie, lebo nie je za nim nic hmotne, nemusis nic skladovat, prenasat, vlastnit, nic co by materialnu drzbu predrazovalo
bitcoin nadobudne svoju hodnotu, ked sa preklopi do klasickych mien, ktore su aj niecim podlozene, ktoru mozes zobrat a ist s nou nakupit do obchodu, dovtedy je to len prazdny obal, takze ano, na bitcoine sa da aj zarobit
ale...
bitcoin je v podstate vysavac, ktory vysava prebytocnu hotovost z ludi, ktori si myslia, ze prave oni su ti, kto zhrabne balik, ti zaplatia hody tym, ktori z tejto hry vedia vcas vyskocit
nuz ani nie psychiatria, ale vzorka volicov, ktori mozu pri Matusovi profitovat
nie nadarmo sa plan B(ratislava) nazvy aj plan B(ohatych)
stranger in town... :-)
a coze - team sa nam prepocital, alebo uz to rataju kamarati z metropolitneho institutu?
oni to maju podelene, Rakusania budu obsier... mochovce, tak SaS si zobrala obsie.. obchvatu
vystavba napreduje, kazda obrovska stavba ma vzdy nejake problemy, ktore sa riesia za pochodu, a kto staval niekedy hoci len rodinny dom, dobre vie, ako sa konecny vysledok casto lisi od toho, ako sa zacinalo
je to uctyhodna stavba, ktora bude dostavana a na ktorej sa hned s radostou preveziem cez R7 do BA - a na bajkalskej, kde budu vsetci stat v hodinovej zapche, si urobime slavnostny piknik :-)
poslanecky triumvirat zo SaS - Zmar, Hroza a Panika nam predostreli viziu katastrofy, ak nas caka
ich show bola trochu ochudobnena vcerajsou informaciou, ze na stavbe nic jedovate v zemi nenasli, ale tak šak neny šeckym dnom konec
Poslanci pojdu kontrolovat stavbu, na tom nie je nic zle, a keby im dali do ruk metly ci lopaty, ze by popritom aj nieco urobili, tak by to bolo mozno aj uzitocne stretnutie
ale naozaj nic proti kontrole, nakoniec stat ma xy organov a legislativu, ktori mozu a mali by dosledne kontrolovat stavbu (od environmentalnej, cez stavebnu legislativu az po pracovne pravo a k nim prisluchajuce inspekcie)
kazdy tu ma rozdelene ulohy
- Spanieli stavat
- stat kontrolovat a kontrolovat
- SaS sirit paniku
tek nech sa cinia
Odporúčame