ty clovece, porad rakuskemu Porru, aby si ich najali na obchvat Bratislavy, ked nemozu zohnat lacnych stavbarov na Slovensku
ten Porr ich ma pod nosom, a nevie o tom, podakuju sa ti
ty clovece, porad rakuskemu Porru, aby si ich najali na obchvat Bratislavy, ked nemozu zohnat lacnych stavbarov na Slovensku
ten Porr ich ma pod nosom, a nevie o tom, podakuju sa ti
ak by tie konania smerovali k obzalobe, tak by o nich kuciak nemusel pisat a GP preverovat
nesaskuj,
realne sa nic nevysetri sa da intepretovat aj tak, ze to boli ucelove lzi
v poriadku, preto by to malo mat pokracovanie - co je zvysnych 26? pretoze ak sa po a nepovie b, tak kolko "kauz" pretriasanych cez media je realnych pochybeni, trestna cinnost? 30 %, ako v tomto pripade? a to este nevieme, kolko z tych desiatych dostane nejaku realnu bodku na sude
nie, to, co bolo pochybne, nech si vybavi generalny prokurator, su to jeho ludia
zopakujem - co bolo tych 26? uz neplati, ze radsej pustit 10 nevinnych ako obvinit jedneho nevinneho?
ak to boli hoaxy, tak by si aj novinarska obec mala urobit poriadok. Ak to boli veci zakonne, ale zakon nie je dobry, je to praca pre poslancov
ja som to pochopil tak, ze narocnost bola znama a ze ju podcenili pri nacenovani a ked sa ukazala este horsia nez predtym, tak to nevychadza
pokial si pamatam, tak sa spievali chvalopsevy na Talianov, ze vediua razit tunely a ze to vedia inak ako nasi atd.
nuz...
"nutil ich niekto cenu prijat?" kazdy, kto vykrikuje, ako je vsetko predrazene a zlodejina, tlaci politikov do toho, aby robili rozhodnutia podkladajuce sa "volaniu ludu"
je to ako slusne Slovensko - cim viac hulakania na namestiach, tym viac socialnych balickov do volieb
a potom sa vymenia politici a bud to hulakanie budu zohladnovat nadalej, alebo to seknu - a tym len privedu do ulic inych hulakajucich
je to spirala, ktora sa len tazko zastavuje
hmm, ta veta citatu ale prave hovori, ze narocna geologicka stvba bola znama dopredu - aj vdaka prieskumnej stolni
Bastrnakove velke vratky DPH boli tiez vyplatene za panovania pravice na danovom urade a pripisuju ich Ficovi, c'est la vie
sutaz na tunel Visnove zorganizovala este byvala koalicia
ak bola "cena bola stanovená odhadom dobre", ako pises, tak mala byt dvojnasobna, nez za co ju stavaju teraz, lebo odhad predpokladanych nakladov bol viac nez dvojnasobny
ak by sa v Europe stavalo lacno a len na Slovensku draho, nemal by Spanieli financujuci obchvat Bratislavy (a rakusky Porr ako "stavitel") problemy zohnat na stavbu ludi a firmy, ktore ju postavia
ako to vyzera, ked je cena podstrelena, sme videli na duu Doprastav - Vahostav a mozno uvidime aj pri Duhe - tam sa pribeh este nekonci
aj vo vlakovej hliadke stale silneju pocity, ze len Marian vravi pravdu, prtavdu a nic nez pravdu :-D
Ja som ti verila, ze spravis vsetko dobre pre nasu krajinu. Ale ked som vravela, ze nemas zabudat na rodinu, nemyslel som na rodinu nebankovych spolocnosti Sun, Triangel a Quatro. Chod do ...
kedysi sa do volieb islo s transparentami/billboardami za nieco
potom proti niekomu ci niecomu
a najnovsia moda je fake/hoax billboardy
vyspeli sme ako spolocnost :-)
zobral to pozitivne:
Mr. Kiska: Kupujeme 14.
Mr. Trump: Len 14?
pretoze privatizacia, notabene schvalena kolektivnym organom - vladou a posvatena parlamentom, nie je trestnym cinom
nezmysel je to len v tvojej hlave, ale ako strategicka investicia pre Slovensko dolezite
mimochodom, neexistuje jadrova elektraren, kde by sa nenavysoval rozpocet a za tu cenu, aku to nakoniec vyjde by sme to dneska v ziadnom prípade nepostavili
nic nebrani superzlepencu po buducich volbach zrusit napriklad vianocny dochodok
mozu si to dat na billboardy a spomenut dochodcom nieco o tom, ako sa ich vnuci budu mat dobre :-)
mr. sulik DPH nemusel zvysovat - znizit DPH o jedno percento je uplne nanic, len vypadok zos tatneho rozpoctu, lebo ked sa DPH rohlika nedavno znizila o rovnych 10 percentualnych bodov, tak dnes stoji este viac ako pred znizenim
menit sadzby DPH nie je jednoduche, pretoze tomu predchadzaju rokovania na urovni EU a uz vonkoncom nie je jednoduche, ked niekto prestavia danovy system ako sa to stalo v roku 2004, radikalen ho zmenit
takze mohli v ramci istych mantinelov a tak to aj urobili
a aj tak sa robili obrie kampane, ze to je grecka cesta
Odporúčame