uff, aka je ta Bratislava neslusna a nezrovnala sa s poziadavkou ulice povallat Nesrovnala
uff, aka je ta Bratislava neslusna a nezrovnala sa s poziadavkou ulice povallat Nesrovnala
nezabudaj na rodinu, ale chod do toho - to znamena, ze pri vaznych udalostiach zostane lyzovat uz len tri dni namiesto piatich?
jasne, vo svajciarsku je lacnejsie ako na Slovensku :-) takze ten nakup zo zenevskeho Lidlu spred par dni musim ist reklamovat...
ale ani nezhorsilo, co sa stalo Madarsku ci v rokoch po krize aj Cesku
na krajinu, ktora ma ovela dalej k nemecku ako cesi, pol miliona ludi, ktori sa len tazko daju zamestnat, ovela mensiu priemyelnu tradiciu ako ceska cast byvalej federacie, na ktorej HDP navyse !maka! 150 000 + Slovakov, je to uctyhodny vykon
Aby som dal priestor panovi Ivanovi Miklosovi,. nech citujem niekoho z opozicie:
"Takže najskôr k tej úspešnosti. Asi najkomplexnejším ekonomickým indikátorom úspešnosti krajín je to, ako rýchlo sa v ekonomickej úrovni (HDP na obyvateľa) približujú priemeru EÚ.
Hovorí sa tomu aj konvergenčný progres. Medzi rokmi 2003 (keď sa pripravili reformy druhej Dzurindovej vlády) a rokom 2016 dosiahli najvyšší konvergenčný progres tri baltské krajiny, Poľsko a Slovensko.
V priemere to bolo za túto skupinu krajín 22,8 percenta (Slovensko a Poľsko dosiahlo 21 percent), kým v Maďarsku to bolo len šesť percent a v Slovinsku dokonca nula. V Česku to bolo 12 percent, v Chorvátsku šesť a Srbsku osem percent."
---
tolko, k tomu, ako je Slovensko neuspesne
ah, uz su v hre bajne ukradnute matovicove 3 miliardy rocne - skoda , ze sa neukazali v obdobi 2010-2012
a co ti ma ten rozdiel doplacat? :-) ak si sikovny, to zvladnes sam, ak nie, tak sa nestazuj
juuu, ked hrdinovia od Kotletu stoja pred sudom, uz sa nepamataju, nevedia, netusia, nehovoria, nepocuju, nevidia...
jednoducho sa odzmizikuju
seckych treba pozatvarat, aj bykov, kravy, ovce a kozy ako spolupachatelov
a tam gde neny otec traktarist a mama dajarka, tych na pole ani nepuscit
to je neludske, kde si Riso SaS kupi teple rozky?
ja nehovorim, ze Ficove vyroky voci novinarom su stastne a rozumne, ale su pochopitelne
taka ukazka jednoduchym vyhladanim povedzme na Sme - len nadpisy z posledneho obdobia
Keď treba mať obavu o Ficov mentálny stav
Protiústavné hlúposti, to Ficovi išlo odjakživa
Fico neodišiel, stále chce škodiť
Do pekla s Ficom
Fico 2018: nasmradiť a vystúpiť
---
dalsie si urcite zvladnes vygooglit sama
treba si pozriet, kolko rokov a akymi slovami nazyvaju Fica novinari
... a ets jedna vec, Kollar sa stazuje, ze su to od sudnej moci varovne signaly hovorit poslancom, co mozu a nemozu
niekto by panovi, co sedaval na prasiaku s mafianmi, mohol povedat, ze sudna moc je jeden z pilierov, na ktore je rozdelena moci v state a ze ak niekto tvrdi o nej klamstva, tak jeden z tychto pilierov napada
a este by mohol niekto povedat panovi, ktory sedaval s mafianmi na Kube, ze loz a ohovaranie si urcite nezasluhuje ochranu - ani pravnu, ani moralnu
Matovic uviedol dobry priklad s tymi banikmi
poslanci, vzhladom na to, ze by sa ako zakonodarcovia mali v prvom rade vediet spravat podla zakonov, by mali odskodnenie automaticky zdvojnasobene, pricom ta druha polovica by isla napriklad na banikov
cize - pan poslned 200-tisc sudkyni a 200-tisic na banicky fondy a este tyzden verejnoprospesnych prac, aby zistili, co je to robit verejnoprospesnu cinnost
ak je Slusne Slovensko vseobecne hnutie za slusne Slovensko, nemalo by podporovat ziadneho konkretneho politika, ale principy :-)
ale ako ja, neslusny, hovorim - okrem vcielky Maji a truda Vilka, su tam aj ludia, ktori vedia dobre, co chcu a slusna nalepka sa im hodi
Bugar je jeden z mala politikov na Slovensku, aj ked mnohi sa na politikov hraju
ah, kosil s kolmo zdvihnutou pravidou a az potom prisiel na to, ze pravicu musi drzat vodorovne :-)
rozhoduju sa medzi otcom, synom a duchom:
Ó Igor, ktory si na...
Odporúčame