ziadaj, mozes aj kolkovane
oni ti asi nepovedali, ako to robili v styridsiiatom, ze? ja viem, chlapci, nie ste historici :-)
to ja sa pytam, ziadam - ako bude napravovat?
ziadaj, mozes aj kolkovane
oni ti asi nepovedali, ako to robili v styridsiiatom, ze? ja viem, chlapci, nie ste historici :-)
to ja sa pytam, ziadam - ako bude napravovat?
hovori sa, nema pat kotlebov vo vlakovej hliadke pohromade
bud aktualny, mojmir
kto pouziva vlastnu hlavu, nemusi byt sklamany zo slubov, lebo vie zhodnotit, co je realne a co nie
kto to nevie, caka na zlate tela - a dostane len tela
ako to urobi? znarodnenie? po 1942 pride 1948?
ako bude napravat - ide vesat, ci arizovat?
ano, budem volit niektoru zo standardnych stran - taku, ktorej ekonomicke opatrenia nezruinuju tento stat ako kotletove napady, ktora je zakotvena v Europe, teda v oblasti prosperity a nema sialene napady odist z tohto priestoru, taku, ktora bude mat zopar osob, ktore maju co povedat a nielen tliapat,
sluby su mi ukradnute, viem, co je v eko oblasti realne a co je len lakadlo pre volicov
tento stat nie je v marazme, tento stat je na uspesnej ceste, ak je niekto v marazme, tak ti, ktori sa nepoucili z dejin a veria fuzkatym tarajom
mily mojmire, ja si zasadne vyberam az pred volbami, ale bude to niektora zo s andardnych politickych stran
ja nepotrebujem exhibovat ako neonacisti
predaj strategickych podnikov bola chyba, ale plne v pravomoci vlady a vtedajsej koalicie
malokto sa z toho vytesuje
ale kotlebove napady by boli horsie ako zla privatizacia, akesi ekonomicke tsunami
tak to je vizionar, ked v roku 2006 nakupil pozemky, pricom az pocas radicovej vlady sa rozhodlo, ktora z viacerych variant trasy bude vybrata
to slubuju vsetci, co tam ma este v repertoari?
napisem ti, koho nebudem volit, ale to asi ani nemusim, ze
ano, kotleba ta zachrani, bude za teba nakupovat :-D
oproti 95 % ludstva je tu raj na zemi, a s neonacistami tu bude kupleraj
stara pesnicka o samych zlodejinach, zo znacnej casti hluposti od hlupakov
stare strany, aj pri vsetkych minusoch, nas dostali medzi top krajiny sveta, kde sa da slusne zit a otvorila ludom moznosti, aby sa ti, co nieco vedia, mohli presadit, ti, co vedia perede, nadavaju a myslia sil, ze maju pravo, aby im pacali pecene holuby do ust
ty nevies, co je naozajstna bieda, ty vies o nej len trepat - a vacsina ludi si to dokaze uvedomit len vtedy, ked strati to, co mala
ja dufam, ze Slovensko si takouto bolestnou cestou nebude musiet púrejst a ze vzbura seterodiovych holokrkov s IQ boxertistickeho vreca bude nakoniec len epizodou
hitler zacinal rovnako, a v hlave to maju rovnako posahane
nie, kotleba nevyvola III. svetovu, na kotlebu sa kazdy vykasôe a s nim sa vykasle aj na tento stat, SVK zostane zabudnutou chudobnou dierou s niecim hnedym a pachnucim, v ktorom sa bude rochnit akurat tak Kotleta so svojou partiou
ti ostatni sa budu mat iba na h..o, co bude moct, to ujde
to si skusaj na kamaratov z vlakovej hliadky
neonacisticka scena, este aj ta prastara, sa zdviha z kanalov - vid rogelova ci hudova kandidatura
ja volim ludi, ktori posuvaju tento stat dopredu a nie do roku 1942
to jeho presvedcenie je najtemnejsia hneda hanba, ktoru si so sebou vojnovy Slovensky stat niesol, zlociny proti ludskosti, vrazdy, tyranie, deprtacie do koncentrakov, pracovne tabory vyvrazdovanie - keby bol kotleba vo vojnovych rokoch ten nespravny, nebol by "sikanovany", ale mrtvy
este pomaly nemal ani o com rozhodovat a nestitil sa ziadat desiatok z platu ludi, ktorym ako lenny pan dohadzoval fleky
a tento pan prezil UTRPENIE?
ta v prvom rade nema nic v hlave, ich zamery (nie program, to by bolo prilis honosny nazov pre blaboly) dokazu priviest tuto krajinu do biedy mimoriadne rychlo
volis neonacistov, nadvazujes na arizaciu, deportaciu a popravy, ako na odkaz slovenskeho statu
a treba ti to pripominat, aby si sa raz v budcnosti netvaril, ze si o nicom nevedel
preboha - a co od kotlebu cakaju? jedine, co im moze priniest je bieda, bieda materialna a bieda duchovna
tak tam pozdravuj ostatnych, ze :-)
Odporúčame