tak zase z toho nerobme kovbojku
ak islo o hardverove a prenosove problemy a ich posilnenim sa to vyriesilo, tak to zase ziadna katastroofa nie je
tak zase z toho nerobme kovbojku
ak islo o hardverove a prenosove problemy a ich posilnenim sa to vyriesilo, tak to zase ziadna katastroofa nie je
kristepane, dalsi obhajca
zrazka chodca v lavom pruhu na prechode je totalny fail, to ako sa to odohralo, uz mozu byt len polahcujuce okolnosti
stacilo by dat v takych podmienkach dat nohu z plynu a pozerat sa, ty suhra okolnosti
stacilo prist a priznat vinu, nie blekotat o tom, ze mu je luto a povazovat to za priznanie
mohol na to vyuzit rovno aj tlacovku, mal ich potom zopar
neuveritelne... oni ho mali za bezohladnu jazdu s nasledkom smrti nebodaj odmenit?
DPH je prijem statu, takze uz zo samotnej podstaty tejto dane vyplyva, ze cena s DPH je irelevantna
uh, mam rad tieto konspiracne superteorie, ved si zoberte, co vsetko sa muselo stat
1. niekto musel zasantrocit statny majetok za 700-800 milionov eur
2. primat Enelske elektrarne, aby Dobry enel mohol zazalovat stat na arbitrazi
3. podmazat arbitrazny sud vo Viedni, aby to SVK urcite vyhralo
to je priam sorosiada, aku ani na zemi, ani na veke nechyrovali
nuz, poslanecki panacikovia, teraz mozete len dufat, ze sa s panom Dzbanom bude dat dohodnut o znizeny zakonnej odmeny a potom rychlo zmenit prislusne paraghrafy a pravidla
a potom sa cyhtro vratit k tomu zasadnemu, kto odovzdal (nie sprivatizoval, to je legalna zalezitost, ale odovzdal) statny majetok za 800 melonov do cudzich ruk - moze to byt aj formou pochodoveho cvicenia so studenstkou ucastou
ano, novinka, pre tri opice - slepu, hluchu a nemu
vseobecne sudy, najvyssi sud a nasledne ustavny sud rozhodol o neplatnosti zmluvy o prenajme VE a arbitrazny sud ide v tejto linii
ale coby sme nieco nedarovali chudobnym Talianom, ze stoik?
dotycny sudrohovia riesili to, co ini ale kolosalne pos....r...li
tym, co dopustili nezakonne odovzdanie statneho majetku za 800 melonov odkazes co?
do basy posielaju sudy, nie luza na ulici
a ked basa, tak za skutocny skandal, ktory tu je - a je podporeny arbitraznym rozhodnutim, - tzn. nezakonne odovzdanie Vodnej elektrarne Gabcikovo do ruk cudzej polstatnej firmy
to je kauza za 800 milionov (!!!!)
ale ved oni si vyberaju :-)
rozdiel je ten, ze zatial co jedni protestuju proti niecomu, co nie je dokazane, v pripade Gabcikova je sudne rozhodnutie
nie, opozicii sa vycita, ze tento majetok zasantrocila - a elektraren nestala cent
a mimochodom z dani? z vysudenej hodnoty,
ale ved ho zamestnali - na dohodu a s platom 60 melonov :-)
1. nejakych pravnikov mame, aj dobre platenych
2. aky plat si predstavujes pre pravnika, ktory sa pohybuje v prostredi s odmenami desiatok milionov eur? :-)
s platovou tabulkou si mozes zamestnant tak rozvodoveho pravnika, ale nie ludi schopnych riesit medzinarodne arbitraze
co takto vyriesit nezakonne odovzdanie stamilionov a stamilionov za nezakonne odovzdanie Gabcikova?
nabuduce advokata za euro a Gabcikovo nechat Talianom :-)
mne sa sice nepacia pausalne odeny tohto typu, ale stat len riesi priesehry inej vlady, ktore nas stali nasobne viac penazi
mimochodom, ten strop 20 % je pripomienkou praveho priekopnika drahych pravnych sluzieb pre stat Ernesta V., nakoniec, myslim, ze kvoli nemu sa ten strop svojho casu prijimal
pan Marosz - pekne meno s madarskym pravopisom - sa dostojne zaradil medzi exoticky zverinec, ktory pan principal I.M. dotiahol do parlamentu
Odporúčame