co to preboha trepes, v zasadnych bodoch je legislativa roky nemenena alebo len s kozmetickymi upravami
vrat sa k autickam, zbino
co to preboha trepes, v zasadnych bodoch je legislativa roky nemenena alebo len s kozmetickymi upravami
vrat sa k autickam, zbino
za reverzny tok plynu si platia zahranicne firmy, ktore si nakontrahovali dodavku na Ukrajinu a "vykupili" kapacitu potrubia
nocnik Pravda uz o tom pisal a vzdy sa najde nejaky trubiroh, ktory konspiruje, ze akademikus
su rozne lehoty na rozne typy dokumentov, a niektore lehoty sa predlzuju v pripade, ze sa formalne zacne danova kontrola atd. - je to trosku zlozitejsie a v tomto momente nepodstatne - globalne plati to, co som napisal vyssie
po siestich rokoch je danovy nedoplatok premlcany
daniari ho sice mozu vymahat, ale ak si danovnik uplatni namietku premlcania (musi to urobit), tak to musia respektovat
ked milion ludi (a uz je ich viac ako milion) dostane 8 eur (to je cca to 2% zvysenie), tak je to mesacne 8 milionov, rocne 96 milionov eur, a odvtedy je to uz pevna sucast dochodku - cize treba ratat s poctami 100 milionov plus zo socpoist
ci,ako a z coho to platit, je uz ina otazka, v tomto sa panie obycajne prejavili ako ehm neobycajne...
pan K. sa spriaznenym kotrbam stale snazi naznacit jednym symbolom za druhym, do certa, to som ja neonacek
a vy stale to nechcete pochopit a pochopit
tak teraz to bude pan K. mat cierne na bielom
Slovenska koruna bude znovu zavedena a dlhy tym padom znasobene :-)
pretoze z hladiska mnozstva chybajucich penazi v zdravotnictve je to prkotina, navyse uz vyriesena
okrem toho, obidvaja sluzby poskytovali, zlodejina/podvod je vtedy, ked beries peniaze za to, co neurobis - a aj taki su
alebo mozu zamavat na rozlucku a hamiznost si zrealizovat niekde inde nez v kotletove, ze
samozrejme, ze su to nasi slovenski ludia - cast z toho je vynulovanie odvodov pre nizkoprijmove skupiny a dalsiu cast ludia skonzumovali v lekarskej starostlivosti
a preco by neplatil dane zo zisku?
len za vlanajsok je splatna dan 52 milionov eur
vid.
to je malo pravdepodobne, ze by to stat zvladol
samozrejme, moze podporit niektore odbory, ale firmy v mnohych ohladoch potrebuju tak specificke zrucnosti, ze tak ci tak si musia vychovat svojich ludi
fuh, pisem ako tatar :-)
...chce, vedia pracovat a dostanu sa na nejaku uroven pozadovanu firmou"
ja viem, ze firmy by radi siahli po hotovych ludoch, ktorych im niekto iny pripravi, ale nie som si isty, ci niekto dokaze predvidat, o ake odbory bude o par rokov (nieto este desiatok rokov) zaujem
jednoducho, firmy musia brat ako realitu, ze sa budu podielat na ich vychove (ci uz cez skolstvo alebo cez ich vlastne skolenia), alebo si ludi za drahsie kupia od inych
kvalifikovana pracovna by som bral skor v zmysle, ze nasi ludia dokazu pochopit, co sa od nich cgňhce, vediat pracovat a dostanu sa na nejaku uroven pozadovanu formou
tak, tak posunie sa dopredu :-) takato vlada by sa urcite zapisala do analov, a to poriadne hlboko, a bohuzial, s nou cela krajina
esteze je to sci-fi
je zbytocne plakat nad socialistickym ucnovskym skolstvom
po revolucii padali podniky jeden za druhym, jednoducho nebol dopyt po ucnoch
v pripade DSS nemoze urobit deeseska obchodne rozhodnutie, aby ho neposudila depozitna banka, plus su tam automaticke kontrolne mechanizmy cez porovnavanie jednotlivych fondov
II. pilier je v sucasnosti najviac strazene kolektivne investovanie, a to mozno nielen na Slovensku
socpoist ma na to vycleneny rezervny fond a keby doslo k startam obrovskeho rozsahu, co je velmi malo pravdepodobne, muselo by sa to riesit na urovni vlady
pri teraz uz 7 miliardach dosiahla 100percentna zabezpeka, nikto nema
Odporúčame