smolnik, debatovat s niekym ako si ty je naozaj strata casu
financnu a hospodarsku krizu nesposobili ratingove agentury
smolnik, debatovat s niekym ako si ty je naozaj strata casu
financnu a hospodarsku krizu nesposobili ratingove agentury
Lada, Lada, to je ta znacka, ktoru Putin nedokazal nastartovat? :-)
tesime, sa tesime - a uz konecne urobia aj take auto, kde netreba odtrhnut klucku, aby sa do neho dalo dostat? :-)
no, tomu hovorim argumenty... ale kde su?
vis, ja, co som striedavo plateny z juesej, od sorosa, zo sumracnej, co som burzoazny vydriduch alebo liberalny sviniar - podla toho, kto o mne pise, mam take slabsie oci
lebo hlavna vycitka voci ratingovkam, co tu lieta po debate, je ich ocenenie bank v predkrizovych rokoch, tak preto bankovy sektor
v com som mimo? trosku sa rozpis
vies, ked si taky faktograficky purista, sak CTK, reuters, Pravda vsetko jedno :-D, tak mozes polozit aj nejaku konkretnu vyhradu, ze?
kupovali, nekupovali - trhy v znacnej miere funguju aj cez ratingove agentury a budu fungovat nadalej
nuz, bankovy sektor sa ocistil o jednu velku problemovu investicnu banku a ostatne veselo a uspesne pokracuju
a ucet se zaplatili vsetci
tu predsa nejde o to, ci budu Rusi brat do uvahy americke ratingove agentury, ale ci zahranicie bude vobec brat do uvahy to, co si ocenia Rusi
aj u nas mozeme udelovat Rad zlate sunky, ale michelinska hviezdicka bude mat ovela vacsiu cenu
je to sice clanok Reuters, ktory CTK len prelozila, ale sak to je pod rozlisovaciu schopnost niektorych ludi
ak nebudu mat ruske spolocnosti ratingove hodnotenie od niektorej renomovanej agentury, a to este urciteho stupna, tak viaceri zahranicni investori (typicky sa v takych pripadoch uvadzaju penzijne fondy, ale nielen tie - inak je to spomenute aj v clanku) nebudu moct investovat do ich cennych papierov
ale ti Rusi s tym vybabrali, ze? ach zabudol som, zlaty rubel to urcite isti
ekonomia, napriek tomu, ze sa to nezda, je v mnohych veciach exaktna veda
to, co si tu predviedol, je ideologicka konstrukcia v style "co sa babe snilo...", na ktore sice mas pravo, ale vedie to k nespravnym zaverom
jednoducho je USA v sucasnosti ekonomicky najvykonnejsou krajinou sveta (ak neberieme do uvahy konglomerat EU s jeho kladmi a zapormi) a nezmeni na tom nic ani to, ze ekonomicky nepobozkani miestni diskuteri tu budu plusovat odusu
ak, ak, ak
az bude ak, ak vobec bude ak, (t)ak sa mozeme o tom porozpravat :-)
no, vidim, ze sa tu vzacne v zhode zisli priaznivci zlateho rubla, jeden priaznivec zlateho kotletu a zopar navzajom sa pluskujucich uzitocnych id(i)otov :-D
nuz, chtiac-nechtiac, sa musite zmierit s tym, ze to stale JE najvykonnejsia ekonomika sveta, moze sa vam to nepacit, ale to je tak jedine, co sa s tym da robit
a preto ma tri acka
vedia - lebo ma najvykonnejsiu ekonomiku na svete a dolar je najuniverzalnejsie platidlo
vykon slovenskeho skolstva je ovela vyssi ako platy v nom
poctar, si jednotka :-)
dakujem za upozornenie
no, to som zvedavy, ako by to v neketorych pripadoch dosiahli, ked sa dokazu lisit aj jednotlive vyrobne sarze, nieto este vyrobky
Odporúčame