Chorvati maju velky problem s dlhmi za dialnice
keby sme nezrusili PPP projekty, mali by sme dialnicu ako Chorvati
Chorvati maju velky problem s dlhmi za dialnice
keby sme nezrusili PPP projekty, mali by sme dialnicu ako Chorvati
hmm, tak si to zhrnme - o projekte vies pe-er-de, o podmienkach vies pe-er-de...
to si mohol povedat uz na zaciatku, a nebolo treba stracat cas
v sucasnosti aj tento projekt, aj ostatne preveruju cca tri kontrolne organy - takze si pockam na to, ked to oni zhodnotia a potom padni komu padni
zato ty, stoik, rozmyslas jedinym organom, a mozog to nie je
tak sa chlapci dohodnite - 35 milionov, 25 milionov a Novy cas ako etalon odbornosti :-D
vy ste sa nasli
este sa nakoniec od vas dozvieme, ze ziadna kompa tam neexistuje a auta plavaju dole prudom
vazne, 35 milionov? :-D
to je to vycucane cislo ako tvojich 92 % kotletovcov vysokoskolakov
ten ti predsa nemozem vziat, stolík
to je nazov, co je obsahom projektu?
ak sa nevytahoval z klobuka, tak projekt musel splnat viacere kriteria
vid.
mimochodom, v jednej upratovacej sluzbe na Slovensku ma podiel aj Bill Gates
ten by mohol ziadat? :-)
nie, kde vznikla, a ake ma trzby, ale aky ma projekt? pretoze s niecim sa uchadzala o peniaze
trigádnik,
ty poznas projekt upratovacej firmy? tak nam ho predstav
drava firma - nulove trzby - ziadny majetok
pani Remizova pekne popisala start-up
pani remisova nam tiez tvrdila, ze za kompu vysoli stat 80 milionov eur, aj ked to bola totalna blbost, co sa jej snazilaj kdekto vysvetlit
pani remisova si tym vvsluzila listok na lod zvana parlament a teraz sa snazi zasluzit si ho dvakrat
uslachtile :-D - ked neonackovia zase niekoho dokopu, tak aby bola blizko prva pomoc?
nie je atka volba
volba Kotlebu je strata zdraveho rozumu predtym aj potom
Crisis? What Crisis?
nie, ja som napisal toto konkretne: "posudzovat ich bude nielen odborna verejnost, ale aj pologramotna tlupa diskuterov s internetu ako "verejna" mienka", a hned sa ozvali mr. peeeter a mr zbiiino, ako ich typicki predstavitelia
to nie je "hlupaci su vsetci diskutujuci, ktori si dovolili kritizovat" - naopak, napisal som, ze zafungovala verejna kontrola - ale nikto z nas, ani ja, ani ty, netusi, ktore projekty su v poriadku, a ktore su vata
a pre ludi ako peeetr3333333 a zbino00000 je uplne jedno, ti to uz maju jasne, tam funguje vakuum v hlave, co je tak jediny ich dotyk s nejakou vedeckou temou
takze ja si pockam, az prebehne kontrola projektov cez NKU, OLAF, a potom padni komu padni
urcite ma zacitujes, kde som napisa, ze je vsetko ok
jediny fakt je ten, ze tu miestni debateri prd vedia, ci je nieco ok - alena kontrolu projektov vpadla cela horda kontrolorov, tak ti povedia, co je ok, a kto by mal dostat kop do zadku - ale miestna lyncujuca chaska sa uz odvbavuje, ze johnny
mam desat dotacii z piatich projektov, co myslis, ktore to su? ved si ich urcite vsetky prestudoval :-)
ja som myslel, ze ludi s iq pod 80 sem uz nepustaju, a hla Peter333 sa tu zrazu objavil
uz si sa naucil sformulovat nejaku zmysluplnu myslienku? :-D
Odporúčame