ak ti to urobí radosť, tak ja som z výsledku SDKÚ dosť sklamaná, očakávala som viac percent a oveľa menej pre SaS, tá nová strana nemá príliš moju dôveru a myslím, že bude robiť problémy, KDH sa snáď už poučilo a nebude v koalícii robiť dusno s Vatikánskou zmluvou a interrupčným zákonom a pod. :(


