preklep ...aj inak ako ...
asi mi nechceš rozumieť, ja netvrdím, že sa tým riadili, iba že s tým počítali, dokonca bola vylúčená spolupráca aj za predpokladu, že KDH by skončilo v opozícii a z ich programu by sa tým presadila 0 ... a ver či never, nie každý starší človek považuje Smer za stranu, ktorá je sociálna a dáva istotu, ak niekomu zdraželi lieky alebo má doma nezamestnaných mladých, tak možno rozmýšľa ja inak ako to vidíš ty
ako vieš, že voliči KDH sú sklamaní? myslím, že počítali s tým, čo bolo povedané jasne pred voľbami, že Smer jednoznačne nie ... ak by to chceli inak, volili by Smer
je tu sucho a kde sú ostatní? miLAN je niekde odcestovaný, Rale momentálne tiež, flipp a Aranka sa tu občas objavia, aj oby je tu dosť často a Michel sa niekam stratila, berdi ani netuším ... celkovo sa mi zdá, že sa debata zradikalizovala a je to tu samý boj, kedysi bývalo viac srandy, dokonca sa tu napádajú aj takí, ktorí predtým boli celkom v pohode ... potom to sem človeka ani neláka nazrieť :)
tak sa už dohodnite, zneužila ho a surovo odkopla alebo on to už s ňou nemohol vydržať a chudák, musel odísť? ... keďže tá prvá možnosť jej viac kazí imidž, odporúčam všetkým smerákom jednotne presadzovať všade túto verziu
nehovor mi, že si to pomenovanie zobral doslova, veď tam ide iba o isté prirovnanie, keď Mečiar o sebe vyhlásil, že je chodiaci mozog, tak si si otvoril anatómiu? :)
ak sa KDH nespojí so Smerom, tak nie pre to, že by nechceli tie sľúbené kreslá vo vláde a premiéra k tomu, ale že by sa museli plaziť kanálmi pred voličmi, že sa nechali Smerom podplatiť a kúpiť a potom si už môžu o nejakej morálke rozprávať iba medzi sebou navzájom
veď na tom nie je nič tažké, občas pojesť zopár chlebíčkov a sem tam nejaký ten valčík na nejakom plese ... a o štyri roky sa usmiať pri vhadzovaní lístka do urny, ak ti ho ovšem dajú :D
mne sa nezdá, že by voliči nejak tvrdo dupali po politikoch za nesplnené sľuby, to by bol Fico dávno udupaný
Aranka, ak si čítala to, čo sa tu popísalo a nemáš s tým problém, tak ja Ti môžem iba závidieť. Asi som mala byť ticho a nechať to tak, lebo to smeruje celé k tomu, že všetci, ktorí tu tak "úprimne a zo srdca" píšu nadávky sú vlastne normálni a tí, ktorým sa to nepáči sú falošní ... aj ja som pár krát napísala niečo o výzore, myslím, že Rafaja a aj iných a nebolo to nič lichotivé, netvárim sa ako neviniatko, ale som si istá, že to nemalo zďaleka takéto "grády"
a niektorí experti tu v debate dokonca veselo a "úprimne" hodnotia aj môj výzor, hoci ma nikdy nevideli ... väčšinou ako "odmenu" za nejaký názor, s ktorým nesúhlasia, ale ani sa neobťažujú napísať prečo
Tomanovú tiež urážali pre výzor, ale pokiaľ viem, nikdy sa nezvrhla celá debata k tomuto účelu na hromadné ťaženie ... a že nebola konfliktný typ? nebola, to je pravda, lebo jej úlohou nebolo viesť stranu, na konflikty ste mali v Smere niekoho úplne iného, ona len prikyvovala ... a nezazlievaj, keď sa niekto zastane Radičovej, tak isto ste sa zastávali Tomanovej
to ja dobre viem, ale ľudí neurážam pre tvár s akou sa narodili :)
ahoj :), v poriadku, ale frontálny útok anonymných tvárí na niekoho výzor vedený s maximálnou vulgárnosťou, to sa Ti páči? ja netvrdím, že je pekná a ani nikomu nekážem, aby ju nekritizoval a nakoniec každému podľa chuti, keď niekto potrebuje zdôrazniť svoju nechuť k niekomu takýmto spôsobom ... ale mne sa to vidí tak ako som napísala
ja chápem, že úcta ani sympatie sa nedajú vynútiť a aj ona s tým musí rátať, keď šla do politiky, ale existuje také niečo ako istá zdržanlivosť v prejavoch, aspoň určitá a niektoré vyjadrenia na jej adresu sú naozaj ako keby vás odtrhli z reťaze :(
pozri, mne sa kopec politikov nepáči ani ako politici a už vôbec nie ako chlapi, sú medzi nimi vyslovene odporné typy, ale toto čo tu predvádzate je naozaj nechutné, hrubé a vyslovene za účelom čo najviac jej slovne ublížiť ... ak vám to ako chlapom robí dobre a rastiete pri tom, tak je to vaša vec a možno sa nájde aj zopár žien, ktorým sa zrútil svet, keď zistili, že premiérom nebude Fico a tie vám aj zatlieskajú ... ale je to aj tak úbohé
a ako chceš dosiahnuť, aby bol premiérom Fico? to sa dá, keď s ním okrem Slotu nechce nikto vládnuť? teraz je to o realite a nie o túžbach, Ficovi jeho hlasy na to nestačia a nikto iný o vládu s ním nemá záujem, aj keď isté rokovania sa v zákulisí vedú ...
hm, prečítala som si túto debatu a je to tu samý úžasný riaditeľ zemegule ... :(((
Odporúčame