načo sú komu takéto prieskumy? to už neviete vydržať pár hodín? okrem toho, že je väčšina prieskumov je vycucaná z prsta, toto je naozaj zbytočné, keď zajtra sa ukáže skutočnosť
načo sú komu takéto prieskumy? to už neviete vydržať pár hodín? okrem toho, že je väčšina prieskumov je vycucaná z prsta, toto je naozaj zbytočné, keď zajtra sa ukáže skutočnosť
veď som odtiaľ a tu sa o tom dosť rozprávalo, ak máš chuť naznačiť niečo iné, tak si to láskavo odpusti
lenže oni to majú vyšpekulované inak, prvý podplatený vynesie von čistý lístok, vonku ho správne označia a ďalší podplatený ho vhodí, pričom vynesie zas čistý ... veď cigáni nevedia ani poriadne čítať
pri voľbách do VÚC v Detve podplácal cigánov kandidát MOST-HÍD, získal takmer 2 tis. hlasov (iba o dva menej ako koaličný kandidát Smer/HZDS) a bol zvolený za poslanca ... ani ten kandidát a ani cigáni sa tým netaja
tak dobre, ale aspoň jednu futbalku ku každému čerpadlu a dohodnuté! :)
ahoj <3 a pekný aj tebe :) aj vlk sliboval :D
aj mne by sa zišla doma taká paralelka :))) ten Fico je beťár ...
veď to, TOBY, všetko je možné, aj to, že je to pravá nahrávka ...
veď ja som nemyslela napájať konkurenciu, to božechráň, ale oslavu v kruhu najbližších ... iba predstavitelia Smeru a zopár ich nezištných sociálne cítiacich podporovateľov, napr. pán Široký alebo Poór, prípadne niekto z J&T
len my už pri tom víťazstve asi nebudeme :(((
aj nejaké vínko na oslavu pán premiér už dopestovali? :)
chýba tam prehľad o vyštudovaných odboroch ... ak je každý druhý absolvent sociológ alebo manažér či politológ, tak veľa šťastia pri hľadaní uplatnenia
Kubovič, ty čo ešte robíš na kandidátke? už si mal odstúpiť, zbaliť švestky a zbohom ...
asi by bolo trúfalé chcieť, aby dostúpil sám od seba ... :(
v poriadku oby, tak ja padám preč, aby sme sa tu nežrali, ale hádam sa mi netreba ešte aj Vladovi ospravedlniť, že som si dovolila napísať jeden poondianý príspevok na miláčika nášho premiéra ... a na moje oko nech sa nedíva, keď mu je z neho nevoľno ... :(
okrem toho, nečítala som, čo tu popísal fešák, iba prvé príspevky ...
fešák mi nadáva len tak z plezíru ako ty? a ja tu nadávam niekomu? možno sa ti nepáči, že som napísala to, čo tá Martinková sama povedala ako reakciu na príspevok Petra322, ale mohol si to prejsť len tak ... očividne ale potrebuješ zdôrazniť, že kto neťahá za Fica, tak je tvoj osobný nepriateľ, hoci ja fakt neviem čo také som ti urobila ... ale nechaj tak, nemá význam pokračovať v takejto debate, už ti neodpíšem a nadávaj koľko chceš :(((
nie je problém si navzájom povykrikovať škandály toho druhého, ale problém je vysvetliť tie vlastné a postaviť sa k nim a to ani ona, ani Bugár neurobili
už si konečne spokojný? a tak málo ti stačilo ... že ti to nie je trápne, ale čo už s tebou?
Odporúčame