Suhlasim, namiesto miesta oddychu v pionierskej prirode sa Tatry stavaju miestom biznisu.
Suhlasim, namiesto miesta oddychu v pionierskej prirode sa Tatry stavaju miestom biznisu.
Vypaluju rybnik? Koaliciu mali vytvorit Smer a KDH, a Trnka sa mi zda chlap na spravnom mieste , to stranicke nalepkovanie pri takychto odbornych funkciach by sa nemalo prehanat . Ospravedlnujem sa za interpunkciu, nemam ju k dispozicii
ole, prečo sa nepredstavíš vlastným menom- I.Miklóš, a stačrí jedna odpoveď, to ten Fico
antiKDH, mne nejde o Figeľa, tam si môžme dosadiť hociaké meno vysokého úradníka, ministra,prokurátora, sudcu, ak má efektívne vykonávať funkciu potrebuje i bývanie, ak nemá, treba mu ho poskytnúť, či je z KDH alebo zo Smeru - vo verejnom záujme
Zaza, bytmi-nejakými rezervnými disponuje asi primátor, z akej je strany nie je podstatné, myslím si , že i predchádzajúcej vláde poskytoval prednostné byty primátor
Koľko vložili do agentúry zakladajúci člrnovia Združenie podnikateľov a živnostenský zväz,keď nesúhlasia s jej zrušením? Ďalej MH nemá dosah na Fond fondov a OLAF ju ide kontrolovať, asi sa dali učičíkať-opiť rožkom.
Bela bol sympatický, ale dostal blchy, najmä Švejnu a neskrývané priateľstvo s SaS, ak sa ich nezbaví zožerú ho
Nezaujato. Figeľ ako vyšší politik dostal v Blave byt-po štyroch rokoch- centrálnym úradníkom by sa mali prideťovať byty-služobné. Keď už ho mal v užívaní ,mohol si ho podľa vtedajších zákonov odkúpiť podľa zákonom určenej ceny. Tak sa stali vlastníkmi bytov desaťtisíce ľudí. Nerozumiem dvom veciam, prečo premierka hovorí o okove na nohe a jednak prečo p.Figeľ sa tak rýchlo zbavuje bytu, t. j. bude to celá pravda čo sa zverejnilo? tie príspevky sú z uverejnených faktov zaujaté
vonku prší, tak robím na počítači, občas prepnem okno do diskusie, tak sa netras, že som nejaký pripečený
Akademička Radičová si mýlí vládnutie s divadelným predstavením
Mikloš zabetónuje tunel a premúdrelí ho obviňujú, že ho nevyčistil.
Keď Mikloš povie, že sme na gréckej ceste, berie sa to ako axióma a z toho mnohí vychádzajú, a čo ostatné krajiny EÚ.Už nie Fico, ale spoločnost je na vine, že má pochybnosti o schopnostiach viesť Slovensko.A prečo len nepopulárne opatrenia, veď sa hovorilo o potieraní korupcie, transparentnosti, zľacňovaní štatnych zákazok, šetrení atď. Len 2 čísla Plán rozpočtu 2O10 - 3,8 mld,deficit, rok 2O11 - 5 mld E, aká bude skutočnost sa ukáže
mňa len zaujíma, kde tie peniazde Fico prežral, uveď - dôchodky, dávky invalidom, na dialnicde, ldetisko, hrad, či kúpil si zati vinicu, akú ja mám 10 krát väčšiu
Foter, takmer presne, štát by sa mal snažiť míňať toľko koľko vyberie, môže si i požičať na konkrétne projekty s preukázaním návratnosti
zbino, Ty si asi z druhej planéty, príspevkov máš do aleluje a súvislosti ti unikajú
Za poriadne prišitý gombík a kopanie kanála by som zaplatil aj 7OO E mesačne, za Tvoje intelektuálne výtvory by som však uvažoval i o zrušení minimálnej mzdy
Toto stojí za zvolanie mimoriadnej schôdze perlamentu. Výstavba centrálnej dialnice sa zastavila, to je fakt, bolo to pripravené, nejakí ochranári to sťažili, kecalo sa o predražení, mňa men zaujíma aká cena sa dohodne nová a kedy to bude postavené
Pan Ekonóm, ty keď zavalíš, to stojí zato, nejdeš k veci, ale od veci, dosť solídnych diskutérov už vďaka Tebe odišlo, KOZáci sú jedna vec a čo presadzujú druhá vec aspoň niečo z toho mála
To sú omrvinky čo navrhuje vláda, podľa mňa by nim, mzda nala byť aspoň 7OO Eur, ak podnikatelia nedokážu prac. silu, zhodnotiť nech ju nevyuživajú produktivita práce nezávisí len od pracovníkay
Odporúčame