.... nepochybne, maznácko-zlodejské klamárske turbulentné obdobie to bolo, trvá a Pelle sa mieni s nimi aj naďalej - špiniť, hehe .... :-/
.... nepochybne, maznácko-zlodejské klamárske turbulentné obdobie to bolo, trvá a Pelle sa mieni s nimi aj naďalej - špiniť, hehe .... :-/
...."nádherný" príspevok k ozdravovaniu klímy !!? hehehe ..... :-/
.... no vida! Lubyová rozdelí chechtáky pseudovedcom a podvodníkom .... Kdeže - odstúpiť, hehe .... :-/
....vianočné posolstvo, či žalobníček ?! hehe ....
..... aspoň podaktorí majú rozum ....
.... no vida, nielen dve ministerky,ale aj - Pelleho - vyrobil" Plagi, hehe .....
.... do tej novej, na Rázsochách ??! hehehe ..... :-/
.... bruselskí byrokrati v prepychových králikárňach zvládnu migrantov ľavou zadnou .... :-/
.... najkrajší stromček má - Viktor Stromček, spolumaznák, hehe ....
....Gajdoš Terazky - míňa ??! Veď kojaličníci vraj už pred voľbami len kúria a svietia !? hehe .... :-/
.... špeciálna zlodejská akcia sociálneho diletanta ! Ako vždy - kortešačka za verejné .... :-/
.... strašidlá najstrašnejšie ála Plagi aspol., hehe .... :-p
.... celá táto republika "cúva pred Ficom" - do mínus maznáckeho skazeného jadra - ani náhodou nie do eurojadra, ako to onehdá sľuboval .... :-/
...to pasuje! A ministerstvo - prepytujem - životného prostredia + všetky úrady ŽP treba zrušiť ! ....
..... Maznák ju slabo - maznal a "hýčkal", hehe .... :-/
... Rusko môže protestovať tak akurát proti - studenému čaju !! ... :-/
..."Odpad, ktorý sa vyzbieral na recykláciu, bude zakázané spaľovať." - dobré ráno, hlúpe slovensko .... :-/
++++++++++++++++++++
.... nezmysel! Ako všetko z tekvice primitíva Plagiho, hehe ... :-/
.... no a teraz kvôli ústavnému súdu Plagi prehrá volľby, hehe ..... :-p
Odporúčame