..."Odpad, ktorý sa vyzbieral na recykláciu, bude zakázané spaľovať." - dobré ráno, hlúpe slovensko .... :-/
..."Odpad, ktorý sa vyzbieral na recykláciu, bude zakázané spaľovať." - dobré ráno, hlúpe slovensko .... :-/
++++++++++++++++++++
.... nezmysel! Ako všetko z tekvice primitíva Plagiho, hehe ... :-/
.... no a teraz kvôli ústavnému súdu Plagi prehrá volľby, hehe ..... :-p
..... MŽP+ úrady životného prostredia na všetkých úrovniach sú len vyžierky štátu ! Úplne zbytočné, nehorázne vyžierky, okrem ďalších .... Tento štát je jeden - hnus .... :-/
.... ministerko nech sa radšej stará, aby "v teréne v reálnom čase" bola odstránená ne/ekologická udalosť na Liptove, o ktorej sa stále len - rokuje .... Okrem iných, starých nevyriešených záťaží kadetade po Slovensku, za ktoré nikto nie je zodpovedný .... :-(
... chechtáčiky sa minuli, robota ako väčšinou - naprd, a nikto nie je ani nebude - zodpovedný, ako vždy .... :-(
.... keď Žiga - ubezpečuje - tak to bude tutovka !? hehe .... :-/
... dávam Tomu - 24 hodín aj s cestou, hehe ....
... "mučeník" v žiari reflektorov, hehe .... :-D
.... kúrňa, až 14 km novej diaľnice - na Východe !? A vraj tam NIĆ nie je, hehe .... :-(
..... však to pasuje, nie?! Študenti takto bežne cestujú ....
.... a na Blboška Čegevaru - zabudli !? hehe ... :-/
.... všetci sa už hrnú domov", Pelle aj s precedom im chystajú šábes na Pasienkoch aj s privítacími socpakľami , hehe .... :-/
.... kchi kchi .... Ty máš ale - fantáziu ..... :-D
Odporúčame