..... MŽP+ úrady životného prostredia na všetkých úrovniach sú len vyžierky štátu ! Úplne zbytočné, nehorázne vyžierky, okrem ďalších .... Tento štát je jeden - hnus .... :-/
..... MŽP+ úrady životného prostredia na všetkých úrovniach sú len vyžierky štátu ! Úplne zbytočné, nehorázne vyžierky, okrem ďalších .... Tento štát je jeden - hnus .... :-/
.... ministerko nech sa radšej stará, aby "v teréne v reálnom čase" bola odstránená ne/ekologická udalosť na Liptove, o ktorej sa stále len - rokuje .... Okrem iných, starých nevyriešených záťaží kadetade po Slovensku, za ktoré nikto nie je zodpovedný .... :-(
... chechtáčiky sa minuli, robota ako väčšinou - naprd, a nikto nie je ani nebude - zodpovedný, ako vždy .... :-(
.... keď Žiga - ubezpečuje - tak to bude tutovka !? hehe .... :-/
... dávam Tomu - 24 hodín aj s cestou, hehe ....
... "mučeník" v žiari reflektorov, hehe .... :-D
.... kúrňa, až 14 km novej diaľnice - na Východe !? A vraj tam NIĆ nie je, hehe .... :-(
..... však to pasuje, nie?! Študenti takto bežne cestujú ....
.... a na Blboška Čegevaru - zabudli !? hehe ... :-/
.... všetci sa už hrnú domov", Pelle aj s precedom im chystajú šábes na Pasienkoch aj s privítacími socpakľami , hehe .... :-/
.... kchi kchi .... Ty máš ale - fantáziu ..... :-D
.... Rendl a Hopkirk - v akcii, hehe .... Nejaké videjko s detskými "hviezdami" by to chcelo - aj na túto tému .... :-p
.... dobréééé! hehe.... Inak podrazáctvo, zákernosť, udavačstvo apod. - tak to sú hviezdne vlastnosti tohto holubičieho národa .... :-p
.... kúrňa, že ty tiež požívaš nejaké "ochrankárske" panské hovadinky za verejné chechtáky ?!.... Ale nevadí ! Slováci majú ďalších 30 rokov na to, aby sa - možno - dostali s feudálnej poroby, lebo "Zdravyrozum" tu momentálne ani náhodou - nefunguje .... :-p
....koľko - Čechov - tam obsmŕda okolo "atrakcie" ?! hehe .... :-D
Odporúčame