Čo to dokazuje, že ten čo verí na duchov ich i vidí, alebo, že existuje život po smrti - ale aký život?
Budeš vidieť, ale nebudeš môcť nič konať, pretože nemáš telo - načo komu je taký život!
Sú ľudia, ktorí videli i mimozemšťanov, no nič využiteľného si od nedoniesli, len podobné rozprávky. Svedkovia zjavenia Marie z Fatimy videli ako Slnko tancuje, no miliardy ľudí z iného miesta to nevideli - čo to dokazuje - len šaľba zmyslov ako u iluzionistov. Videl nejaký evanjelik vo vidinách Pannu Máriu, videl nejaký inoverec Ježiša - nie a prečo ich nevideli - pretože v nich neverí, čo znamená jeho mozog sa nemá ako o túto ilúziu oprieť.

