to si ako na to prišiel, na to väzenie. Kto sa choval rozumne a neburcoval ostatných proti štátu a JRD, resp. sekerou neohrozoval agitátorov do JRD do väzenia nešiel
to si ako na to prišiel, na to väzenie. Kto sa choval rozumne a neburcoval ostatných proti štátu a JRD, resp. sekerou neohrozoval agitátorov do JRD do väzenia nešiel
Šaško sa stále navine domnieva, že Visolajský a ten jeho LOZácky ansambel má rozum, ale nemá.
a tá anketa nemá chybu, takú mohol vymyslieť len Hurvínek od Josefa Skupu
kam len autor na tie koniny chodí? Ved´ to nie je pre ľudí z čeľade Homo sapiens.
každá vyspelá ekonomika v západnej Európe má progresívne dane, to len nás na Slovensku Mikloš so Sulíkom dostali rovnou daňou na úroveň afrických ekonomík
s vyhlásením núdzového stavu je prikázaná nielen práca lekárov na svojej pozícii, ale aj predlženie pracovnej doby, vtedy Zákonník práce neplatí
Počtárik, ani vtedy nebolo všetko len biele a čierne, akú máš ty o tom zjednodušenú predstavu
odborár je chránený ,že nesmie dostať výpoveď, ale ak spácha trestný čin, tak nasleduje zákon
najskôr sa musia v koalícii dohodnúť na Krajcerovi, až potom vyčistia ten augiášov chliev v STVR
čo to má spoločného s nadpisom článku?
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++
o tom sú aj Vlny
ak niekto nakrúti film s protiputinovskou propagandou, tak to bude svetová jednička a dostane všetky ocenenia aké na západe existujú
trošku keby tie prsíčka mala väčšie
Visolajský si robí nároky a dáva podmienky, dokonca prikazuje ako generalny tajomník NATO
ak by si mal záujem, môžeš si tu pôdu zobrať do prenájmu a gazdovať na nej
MNV to zariadilo, dali jej podpísať zmluvu o prenájme pôdy a dali jej robotu ako predavačky zeleniny zeleniny a ovocia . Na Záhorí tých 1 100 hektárov si zobrali sami, lebo druhá stará mama žila v USA
takže už Modyys nerozdáva ekonomické a hospodárske hodnotenia krajinám, ale najnovšie už aj politické, ideologické, propagandistické hodnotenia banderovskofašistického typu
prehľad ako slúžia lekári...
Odporúčame