to vieš od takého vzdelaného, múdreho a charakterného inteligenta mi to lichotí,
to vieš od takého vzdelaného, múdreho a charakterného inteligenta mi to lichotí,
oprava : pletieš Tisa, Tiso bol vojnový zločinec, obesili ho, domnievam sa , že taký istý osud čaká aj zeleného mužíčka
čo sem pletieš Fica , pitomeček , teraz je rok 2024, ak si si náhodou nestihol všimnúť
Ukrajina dopláca, to je pravda , vlastne platí tým najcennejším, životmi, biedou a hladom a len pre hlúposť a neschopnosť jedného šialeného blázna , ktorému sú prednejšie militaristické záujmy cudzej veľmoci pred životmi a biedou vlastných občanov
lenže Fico má rozum, chráni záujmy Slovákov, čo sa o Zelenskom povedať nedá, že by chránil záujmy a životy Ukrajincov, skôr posiela Ukrajincov na smrť a prečo vlastne ? Aká má dôvod. Čo ho k tmu opravňuje?
Ukrajina dopláca, ale Zelensky získava a bohatne na vojne, najmä jeho osobné účty v zahraničí
o tej privatizácii je to neskutočná hlúposť:
1. Za Fica sa nikdy nič neprivatizovalo, Smer je proti akejkoľvek privatizácii
2. p. Visolajský desiatky nemocníc pred privatizáciou zachrániť nemohol, lebo štátnych je len 5 / slovom päť/, tou privatizáciou p. Visolajský zámerne zavádza a klame a vidím, že ľudia mu na to klamstvo skáču. Ak by sa nemocnice stali a.s., tak by aj s pánom Visolajským nove vedenie a.s. muselo uzatvoriť novú pracovnú zmluvu, pri uzatvorení ktorej by jeho doterajšia výška platu aj hegerovo memorandum o valorizácii 10 % sa stalo bezcenným zdrapom papiera
Ježíková je klamárka a hlúpa baba, ani dve slamky v zdravotníctve nepreložila za minulej vlády, keď bola štátnou tajomníčkou ministra zdravotníctva. teraz je obrovsky múdra, kedˇ každý druhý deň v debatách dáva rozumy čo treba so zdravotníctvom robiť
o tej privatizácii je to neskutočná hlúposť:
1. Za Fica sa nikdy nič neprivatizovalo, Smer je proti akejkoľvek privatizácii
2. p. Visolajský desiatky nemocníc pred privatizáciou zachrániť nemohol, lebo štátnych je len 5 / slovom päť/, tou privatizáciou p. Visolajský zámerne zavádza a klame a vidím, že ľudia mu na to klamstvo skáču. Ak by sa nemocnice stali a.s., tak by aj s pánom Visolajským nove vedenie a.s. muselo uzatvoriť novú pracovnú zmluvu, pri uzatvorení ktorej by jeho doterajšia výška platu aj hegerovo memorandum o valorizácii 10 % sa stalo bezcenným zdrapom papiera
miriusko, prehoha, ta neznaš slovensky čitac? Prečítaj si ešte raz čo píšem a pozorne, po slovensky, čo píšem
pojednávanie v rúšku už bolo za vyhlásenia núdzového stavu a vtedy sú tresty vyššie ako za normálneho stavu
preštuduj si legislatívu o odboroch a odborárskych združeniach a o tripartite a takúto detsky naivnú otázku nepoložíš
o tej privatizácii je to neskutočná hlúposť:
1. Za Fica sa nikdy nič neprivatizovalo, Smer je proti akejkoľvek privatizácii
2. p. Visolajský desiatky nemocníc pred privatizáciou zachrániť nemohol, lebo štátnych je len 5 / slovom päť/, tou privatizáciou p. Visolajský zámerne zavádza a klame a vidím, že ľudia mu na to klamstvo skáču. Ak by sa nemocnice stali a.s., tak by aj s pánom Visolajským nove vedenie a.s. muselo uzatvoriť novú pracovnú zmluvu, pri uzatvorení ktorej by jeho doterajšia výška platu aj hegerovo memorandum o valorizácii 10 % sa stalo bezcenným zdrapom papiera
a ďalšia, prečo Scholtz vtedy strčil hlavu do piesku a tváril sa, že nič nevidí, nič nepočuje
celý článok, jeho úroveň zhrniem do pár slov po japonsky: čumsem čumtam ping pong
tiež si myslím, že už nič horšieho akí tieto persóny Slovensko nikdy nepostihne
Visolajský mám dojem sa správa ako americký progresívny agent, ktorý chce dosiahnúť pád vlády, lebo zákonnou cestou to nie je možné
eto delo trhového kapitalismu. Škoda ho mladého človeka
Odporúčame