jedni i druhí, oba inštitúcie financované z tých istých zdrojov
jedni i druhí, oba inštitúcie financované z tých istých zdrojov
opäť tretí sektor začal šarapatiť do politiky
keby si len vedel, koľko mi ich vymazali a stále mažú, pravda sa v kapitalizme nenosí
zrejme dotiaľ budú provokovať, až nastúpi zákon
podľa zákona LOZ ťahá za veľmi kratučký povraz a až priveľmi drzo zneužíva dobročinnosť a džentlmenské konanie ministra voči ním
ale zákon jasne stanovuje existenciu , činnosť , jestvovanie a práva a povinnosti týchto dobrovoľných združení a LOZ ich podľa zákony nespĺňa,
ak by tí lekári s výpoveďami boli skutočne odborovo organizovaní, podľa zákona, tak by museli LOZ platiť legálne členské príspevky, ktoré by časť z ních musel LOZ podľa zákona odvádzať na účet KOZ a nakoľko LOZ nie je registrované v KOZ veľmi silno pochybujem, že by tieto procesy, ktoré vyžaduje zákon v LOZ a medzi lekármi prebiehali
ak by tí lekári s výpoveďami boli skutočne odborovo organizovaní, podľa zákona, tak by museli LOZ platiť legálne členské príspevky, ktoré by časť z ních musel LOZ podľa zákona odvádzať na účet KOZ a nakoľko LOZ nie je registrované v KOZ veľmi silno pochybujem, že by tieto procesy, ktoré vyžaduje zákon v LOZ a medzi lekármi prebiehali
ak by tí lekári s výpoveďami boli skutočne odborovo organizovaní, podľa zákona, tak by museli LOZ platiť legálne členské príspevky, ktoré by časť z ních musel LOZ podľa zákona odvádzať na účet KOZ a nakoľko LOZ nie je registrované v KOZ veľmi silno pochybujem, že by tieto procesy, ktoré vyžaduje zákon v LOZ a medzi lekármi prebiehali
ešte sú tu aj orgány činné v trestnom konaní
ak by tí lekári s výpoveďami boli skutočne odborovo organizovaní, podľa zákona, tak by museli LOZ platiť legálne členské príspevky, ktoré by časť z ních musel LOZ podľa zákona odvádzať na účet KOZ a nakoľko LOZ nie je registrované v KOZ veľmi silno pochybujem, že by tieto procesy, ktoré vyžaduje zákon v LOZ a medzi lekármi prebiehali
ak by tí lekári s výpoveďami boli skutočne odborovo organizovaní, podľa zákona, tak by museli LOZ platiť legálne členské príspevky, ktoré by časť z ních musel LOZ podľa zákona odvádzať na účet KOZ a nakoľko LOZ nie je registrované v KOZ veľmi silno pochybujem, že by tieto procesy, ktoré vyžaduje zákon v LOZ a medzi lekármi prebiehali
domnievam sa, že potláčanie slobody slova a masívna ideologická propaganda je druhá podmienka existencie kapitalizmu, hneď po vlastníctve výrobných prostriedkov v súkromných rukách
nájde sa dosť falšovateľov a podvodnoníkov v " demokratickej " spoločnosti, ktorí sa pod to podpíšu a zinkasujú honorár, najmä ak to budú diela umelecké
nie je v povinnostiach premiéra , dokonca ani ministra nie, je to jeho dobrá vôľa, jednať s neregistrovanou polopartizánskou organizáciou LOZ, ktorá má niektoré nároky a požiadavky neprislúchajúce podľa zákona o tripartite odborárom, nehľadiac na to, že hegerovo memorandum s LOZ nemá žiadny právny účinok. právny účinok majú len ústavou predpísané právne normy, ktoré výjdu po schválení príslušnými orgánmi v Zbierka zákonov a žiadne memorandum Hegera s LOZ v Zbierke zákonov nevyšlo
Visolajský už prekračuje kompetencie predsedu LOZ, už požaduje aj veci na ktoré odborári nemajú nárok, Má veľmi pomýlené nároky odborárov a ich predstaviteľov, pritom LOZ nie je registrovaná v organízácii KOZ, preto je to pololegálna, partizánska organizácia
Visolajský už prekračuje kompetencie predsedu LOZ, už požaduje aj veci na ktoré odborári nemajú nárok, Má veľmi pomýlené nároky odborárov a ich predstaviteľov, pritom LOZ nie je registrovaná v organízácii KOZ, preto je to pololegálna, partizánska organizácia
len to musí prísť podnet " zdola", zrejme sú všetci lekári po tlakom LOZ, majú obavy
ako svet svetom stojí, stále platí " mladý človek , hlúpy človek". To by ale taká tragédia nebola, je to prirodzené , tragédia je, ak nedostane rozum ani v dospelosti
Odporúčame