pritom minister Šaško ponúka veľmi korektné a spravodlivé riešenie ohľadom tej valorizácie, ale novinári radšej o tom hrdinsky mlčia, že dostane valorizáciu 9,6 % ten lekár, ktorý celý pracovný úväzok má len v jednej, štátnej nemocnici a ten, ktorý to v štátnej zabalí o 13 hod a odíde do súkromnej ambulancie či nemocnice na druhý džob, bude mať valorizácie len 6,8%. A toto sa pánovi Visolajskému nepáči, s tým nesúhlasí


