lekárske odborové združenie nie je pre premiéra partner . Lekársko odborové združenie nie je oficiálne registrované a uznávané KOZ a tripartitou. Je to vlastne také partizánske združenie, ktoré koná na vlastnú päsť, keby mal premiér skákať ako si to kto želá, tak by musel riešiť včelárov, rybárov, poľovníkov, športovcov a trenice a hádky v týchto organizáciách a poslancami, ktorí za nich lobbujú, resp. s amedzi sebou hádajú. Na to má premiér ministrov, aby si každý minister riešil problémy vo svojom rezorte


