jasné, americko-bitsko-ukrajisnká propaganda funguje, aj Goebels by bol len učeň
jasné, americko-bitsko-ukrajisnká propaganda funguje, aj Goebels by bol len učeň
ukrajinská Al Kájda úradovala po moslimsky
preložené do slovenčiny, čim viac odfláknutých a zomrelých tým viac zarobí, zreje ako pri povinnom očkovaní Pfizerom
to ale potom porušujú memorandum , lebo v memorande nič také zakotvene nebolo
bar vypil Sulík a jeho partia a spol.s.r.o.
zrejme si zaspal dobu a zobudil si sa ešte včera a dokonca "šťyri" razy. Nevedomí chytráci skončili, už nevládnu
mňa by zaujímalo ako je právne možné podať výpoveď z nadčasov. Dokázal by som to pochopiť, ak by sa jednalo o tehotné ženy, či ženy samoživiteľky. Ale toto neviem pochopiť, na akom právnom základe
Hlas s tým nemá nič
nehanbíš sa Aktuality , tých klamárov uvádzať ako zdroj informácií, To sú propagandisti, ved´ tí prví spustili kampań, že Fico zabil Kuciaka
premiér zasiahne až keď bude horieť a to už oheň bude musieť hasiť vyhlásením núdzového stavu v rezorte zdravotníctva, lenže potom z toho hasenia budú mokrí všetci lekári
premiér zasiahne až keď bude horieť a to už oheň bude musieť hasiť vyhlásením núdzového stavu v rezorte zdravotníctva, lenže potom z toho hasenia budú mokrí všetci lekári
na západe nemajú radi odborárov, neberú ich do práce
ja viem, mal by som ťažký smrteľný hriech
Lekári za oľajnovlády neštrajkovali, lebo ten vrchný nevedomý chytrák sa nechal vydierať a podpisal im nezákonné memorandum. Čo je to memorandum? Aký má právny, resp. legislatívny základ. Má to byť nová verzia vianočnej piesne ačičo? Asi to ačičo
ano stojím si za tým, A čo tým chcelo tvoje telo povedať? Lekári neštrajkovali, lebo ten vrchný nevedomý chytrák sa nechal vydierať a podpisal im nezákonné memorandum. Čo je to memorandum? Aký má právny, resp. legislatívny základ. Má to byť nová verzia vianočnej piesne ačičo? Asi to ačičo
som veľmi zvedavý ako sa zachová Visolajský, keď vláda vyhlási núdzový stav v rezorte zdravotníctva
Visolajský chce dosiahnúť pád vlády a nove voľby. zrejme má sľúbené, že bude bude v novej šimečkavláde ministrom
oprava Visolajský, nie Šaško
Šaško si počína ako predlžená šimečková ruka, chce dosiahnúť , aby padla vláda a boli predčasné Možno má už sľúbený flek ministra v kvázi novej šimečkovej vláde
zrejme Visolajský má už sľúbený ministersky flek, akurát, že Šimečka nikdy voľby nevyhrá
Odporúčame