nebolo by bez ních nič, ani americká demokracia
nebolo by bez ních nič, ani americká demokracia
ak by si dával na biologii lepší pozor v škole by si vedel, že bez jednobunkovcov by neexistoval na svete život
správal by sa vtedy ako obrovský demokrat
vláda vypália progresívcom a SaSkárom rybník, keď dala dôchodcom 13.dôchodok, aby si urobili šťastlivé a veselé socialistické Vianoce.
Huliak by lepšie urobil ak by šiel do Dubaja a tam vypil bar za 600 tisíc a neuhradil faktúru
veď lekári ešte nič nespáchali, ak by, tak až po 1. januári
a čo ak to bol ten prostredník aj s hlavičkou?
no predsa podľa agentúry Slovensko zle hospodári, lebo zrušilo zločincov a krimináníkov na NAKA a ŠP a to sa predsa nepatrí
pre citlivých ľudí je terorizmus aj vypitie baru v Dubaji a potom neuhradená faktúra na 600 tisíc
zrejme ich nepotrebuješ, lebo tí ktorí ich potrebujú s ich správaním väčšiny nadšení a spokojní veľmi nie sú
lekári zodpovedajú len sa svoje plné bruchá, ale vláda zodpovedá za všetkých občanov, za celý národ, nesmie preto uprednostniť vydieračské požiadavky zopár jedincov pred celým celkom
už tento vydieračsky uzol a bordel bude potrebné rázne preťať a nastoliť poriadok v mene pacientov a chorých
čo majú riaditelia nemocníc robiť, keď to všetko ide mimo ních, kedˇ Visolajský sa správa a vystupuje ako generálny tajomník OSN
daj Boh dlhého vládnutie tejto vláde, že nám dôchodcom umožnila spraviť si opäť šťastné a veselé socialistické Vianoce
aj ten rajecký je krásny, v Čechách ich je veľmi veľa, asi najkrajšie sú v Karlštejne a vTřebechoviciach pod Orebem
možnože novinári v tej americkej demokracii sa majú dobre a platí , že sýty hladného neverí
keď všetko je o peniazoch, dokonca aj to pitie piva
so všetkými, ktorí nestiahnu výpoved´ rozviazať s nimi pracovný pomer s odložením odchodu až po skončení núdzového stavu
Odporúčame