ako vnímam? Nič moc.
ako vnímam? Nič moc.
nemáš náhodou pri sebe lopatu? Pošli mu, aby sa dovtípil, mne sa nechce ísť pre ňu do šopy
ale veď svojich okresných šéfov si musel poznať. A tá sloha mala oficiálny názov: Plány činnosti po napadnutí zbraňami hromadného ničenia - bojovými biologickými prostriedkami. Pandemické plány to malo len hovorový názov
nebude to mať ľahké, zabezpečiť pre tú jeho tanečnicu o tyči z kultúrneho fondu 200 tisíc ročne
aj na to príde, je to otázka času
a prišiel Matovič všetky tieto opatrenia zrušil a dal kovidu zelenú
Stanko, prečo robíš zo seba hlupáka? Tie pandemické plány boli v každom úrade od ministerstva nadol až po MNV a MsNV, , v každej fabrike od roku 1969. Dokonca aj v Čadci na OO VB ich mal v trezore jeden kapitán , bol to Moravák z Mostov či z Jablunkova, jeho meno si už nepamätám
to je určené na magorenie detí z materských škôlok, nie pre dospelých
to Pelle zacitoval a konal ako premiér z pandemických plánov
Todová obdržala inštrukcie.....
ked´ prídeš opatrovať včeličky, keby si na ten svätý kopec vyskočila a upil si tej svätenej vody, možno by si aj rozum dostal
takže nebola to žiadna oslava 17. novembra ale opozičný protest?
najväčším nepriateľom ľudstva je nevedomosť a z toho vyplývajúca hlúposť
jeden novinársky bacalár
bol som sa tam pozrieť v 89. v lete a už tam bolo zopár chalúp, síce železnica ešte nefungovala, ale skanzen už tam bol
poznal si Sokolíka z Okresného VB?
podľa záberov to nebol protest, to bola tryzna, len čierne obleky a truhla tam chýbali
v polovici októbra 89 som bol na brigáde v okrese Veľký Krtíš. A chlapi, ktorí tam boli z Bystrickej doliny v okrese Čadca hovorili večer pri pive,, že príde prevrat a komunistov budú vešať. Ked´ sa ich iní pýtali, že odkiaľ to môžu vedieť, tak hovorili, že od Havla a bratislavských a českých disidentov, ktorí sa schádzali s poľskými na " chľastpartiách" v Bystrickom skanzene
v polovici októbra 89 som bol na brigáde v okrese Veľký Krtíš. A chlapi, ktorí tam boli z Bystrickej doliny v okrese Čadca hovorili večer pri pive,, že príde prevrat a komunistov budú vešať. Ked´ sa ich iní pýtali, že odkiaľ to môžu vedieť, tak hovorili, že od Havla a bratislavských a českých disidentov, ktorí sa schádzali s poľskými na " chľastpartiách" v Bystrickom skanzene
v polovici októbra 89 som bol na brigáde v okrese Veľký Krtíš. A chlapi, ktorí tam boli z Bystrickej doliny v okrese Čadca hovorili večer pri pive,, že príde prevrat a komunistov budú vešať. Ked´ sa ich iní pýtali, že odkiaľ to môžu vedieť, tak hovorili, že od Havla a bratislavských a českých disidentov, ktorí sa schádzali s poľskými na " chľastpartiách" v Bystrickom skanzene
Odporúčame