podľa tých dnešných záberov v Bratislave zrejme ešte platí Hegerom vyhlásený núdzový stav a zákaz zhromažďovania
podľa tých dnešných záberov v Bratislave zrejme ešte platí Hegerom vyhlásený núdzový stav a zákaz zhromažďovania
podľa tých záberov v Bratislave zrejme ešte platí Hegerom vyhlásený núdzový stav a zákaz zhromažďovania
to bude pre Kyjevký režim samovražda
v polovici októbra 89 som bol na brigáde v okrese Veľký Krtíš. A chlapi, ktorí tam boli z Bystrickej doliny v okrese Čadca hovorili večer pri pive,, že príde prevrat a komunistov budú vešať. Ked´ sa ich iní pýtali, že odkiaľ to môžu vedieť, tak hovorili, že od Havla a bratislavských a českých disidentov, ktorí sa schádzali s poľskými na " chľastpartiách" v Bystrickom skanzene
podľa tých záberov v Bratislave zrejme ešte platí Hegerom vyhlásený núdzový stav a zákaa zhromažďovania
podľa tých záberov v Bratislave zrejme ešte platí Hegerom vyhlásený núdzový stav a zákaz zhromažďovania
podľa tých záberov v Bratislave zrejme ešte platí Hegerom vyhlásený núdzový stav a zákaz zhromažďovania
podľa tých záberov v Bratislave zrejme ešte platí Hegerom vyhlásený núdzový stav a zákaa zhromažďovania
už ľudia stratili záujem o demokraciu a tým aj o demokratické voľby
tak dnes Bratislava "začala s vysťahovaním" , ale vidno, že sťahovať sa nebude, " nejsou lidi"
ten ešte len príde, hovoril Šimečka a Grohling
demokraticky, po americky, o tom tá demokracia je
ľudia už majú demokracie nad hlavu, už chcú žiť ako ľudia, ako žili kedysi, v pokoji, kľude, v teple, spokojne s plným zdravotníckym a sociálnym zabezpečením
len 17 tisíc? Je to skôr pre hanbu, ako celonárodný protest
mám na mysli v Česku
po budúcich voľbách do parlamentu to pán prezident nebudú mať ľahké. Národ ho zožerie
a tí píndačí politologickí na STV 24 po Ficovi to ešte progresívne prihnojili , človek sa im nemôže čudovať, keď si chcú užívať svoj dobre platený politologický chlebík, lebo ak by prejavili svoj názor, už by im ostávalo len makať otrocky v automobilke za polovicu toho, čo majú dnes
Bože, to je tu mudrovania a hundrovania, veď sa nič nedeje. Smer mal snem, tak sa pohovorilo, porečnilo a koalícia bude fungovať ďalej celé štyri roky
Odporúčame