Gorbačov mlčal, lebo dal Reaganovi v Rejkjaviku sľub, že nech sa bude diať čo sa bude diať vo východnej Európe, , armáda ZSSR nezasiahne
Gorbačov mlčal, lebo dal Reaganovi v Rejkjaviku sľub, že nech sa bude diať čo sa bude diať vo východnej Európe, , armáda ZSSR nezasiahne
Amíci sa o svojich agentov vždy vedia dobre postarať
ústava nehovorí o názore, ani o komplete prezidenta s ústavným súdom, ale hovorila zreteľne: PREZIDENT VYHLÁSI REFERENDUM a nevyhlásila , vytvorila komplot s fiačanovým advokátskym kolégiom
nečuduj sa, chlapec chce mať dobrú robotu, tak spieva ako mu nakázali, inak by musel ísť makať na galeje /do automobilky/
to už musíš ísť na cintoríny a exhumovať ich, ak ich chceš vidieť
ak človek chodí medzi ľudí, väčšína je nespokojná s tým čo tu máme teraz v kapitalizme, socializmus sa im viac pozdával
typickí bratislavskí progresívní vzdelanci a inteligenti s kultivovaným, najmä vecným a košktruktívnym debatovaním priamo k veci, žiadne nadávky urážky a osočovania. Progresívnych, vzdelaných inteligentov poznať podľa reči už zďaleka
jelene, srny a divé svine mi to zničia, sú premnožené a chránené, ani zastreliť ich nemôžem
čím nás to kŕmia, ak si kúpite maslo a má pol roka záručnú dobu, vždy bolo 21 dní
aj ten chlieb z ukrajinského obilia, ktorým nás krmia od apríla minulého roka je hnus
aj ten chlieb z ukrajinského obilia, ktorým nás krmia od apríla minulého roka je hnus
čím nás to kŕmia, ak si kúpite maslo a má pol roka záručnú dobu, vždy bolo 21 dní
dovoľte páni redaktori, aby som sa zasmial, že vraj odstránenie cenzúry, cha, cha, cha, cha.....
takže správanie sa Blahu je len reakciou na akciu prezidentky a že ju Blaha nazval americkou agentkou sotva tu možno hovoriť o vulgárnosti
autor sa pohoršuje nad vulgárnym správaním Blahu voči prezidentka, ale už mu vôbec neprekáža nevulgárne porušenie ústavy prezidentkou a jej vulgárna urážka 650 tisíc občanov podpísaných na petičných hárkoch za referendum
za komunistov sa rozrastali fabriky a pracovné príležitosti pre ľudí, dnes rastú markety a nastal obrovský nárast ľudí priživujúcich sa a dobre žijúcich, ale nič neprodukujúcich
takže Slovensko nebude už len montážnou halou, ale aj skladovacou halou na PET fľaše
lisujú ich , ukladajú do balíkov a vršia do skladov / hál/
veď má ponovembrové vzdelanie.....
tým nekonečným vychvaľovaním tohto " sviatku" našími médiami ho ešte viac sprotivia národu
Odporúčame