keď hovorí o príčinách rozpadu Československa, ako vinníkov uvádza nie Havla, ale Mečiara a Klausa
keď hovorí o príčinách rozpadu Československa, ako vinníkov uvádza nie Havla, ale Mečiara a Klausa
Dubček mal šancu a dokonca väčšina Slovákov vo Federálnom zhromaždení v snemovni národov ho chcela za prezidenta, ale Česi chceli Havla, tak vtedy padla známa veta od českého premiéra Pitharda " tak když chtějí aj si jdou" a to bol pokyn pre Klausa a Mečiara jednať o rozdelení republiky
kto uzavrel s Gorbačovom džentlmenskú dohodu v Rejkjaviku a naivný a hlúpy Gorbačov sa naivne spoliehal na to, že Amíci sú džentlmeni
blbeček, kedy mali samit v Reykjaviku a kto bol vtedy prezidentom USA? Ráč sa naučiť politickú " dejepravu"
a vy fašisti ste teraz obrovskí demokrati
študenti robili už len to " kŕoví", s ktorým organizátori prevratu počítali, že ani komunisti nebudú mlátiť a zatvárať decká
teraz na STV Kňažko opäť bamaluti a klame ako balamutil a klamal celých 30 rokov od revolúcie
Jožino, jič proti tebe tebe, čítaj ešte raz a lepšie,
"čo bola krádež storočia, ktorú na Slovensku ešte viac znásobili Mečiar, Dzurinda , Mikloš."
momentálne beží debata na TA 3 , sa divím Kaliňákovi, že išiel do debaty s takým hlupákom
základná chyba po prevrate bola kupónová privatizácia, čo bola krádež storočia, ktorú na Slovensku ešte viac znásobili Mečiar, Dzurinda , Mikloš. Úplne inak by to dopadlo ak by sa privatizovalo ako to navrhoval podpredseda vlády Walter Komárek - zamestnaneckými akciami, ktoré by vlastnili ľudia zamestnaní v podnikoch a závodoch, čím by sa predišlo rozkradnutiu hospodárstva a národného majetku Československa.
základná chyba po prevrate bola kupónová privatizácia, čo bola krádež storočia, ktorú na Slovensku ešte viac znásobili Mečiar, Dzurinda , Mikloš. Úplne inak by to dopadlo ak by sa privatizovalo ako to navrhoval podpredseda vlády Walter Komárek - zamestnaneckými akciami, ktoré by vlastnili ľudia zamestnaní v podnikoch a závodoch, čím by sa predišlo rozkradnutiu hospodárstva a národného majetku Československa.
základná chyba po prevrate bola kupónová privatizácia, čo bola krádež storočia, ktorú na Slovensku ešte viac znásobili Mečiar, Dzurinda , Mikloš. Úplne inak by to dopadlo ak by sa privatizovalo ako to navrhoval podpredseda vlády Walter Komárek - zamestnaneckými akciami, ktoré by vlastnili ľudia zamestnaní v podnikoch a závodoch, čím by sa predišlo rozkradnutiu hospodárstva a národného majetku Československa.
v našej fabrike okrem československých kovoobrábacích strojov sme mali špičkové brúsky svetovej úrovne zo Švajčiarska Reishauer, špičkové svetové kaliace pece z Rakúska , zo západného Nemecka špičkové Didesheimy, ktoré vyrábali guľové s zvislé čapy. mali sme vlastnú výskumnú a vývojovú základňu, kde 24 inžinierov konštruovalo robotové pracoviská a linky , ktoré boli zhotovené a zavádzané vo fabrike
v ktorejže tej fabrike si vlastne bol?
základná chyba po prevrate bola kupónová privatizácia, čo bola krádež storočia, ktorú na Slovensku ešte viac znásobili Mečiar, Dzurinda , Mikloš. Úplne inak by to dopadlo ak by sa privatizovalo ako to navrhoval podpredseda vlády Walter Komárek - zamestnaneckými akciami, ktoré by vlastnili ľudia zamestnaní v podnikoch a závodoch, čím by sa predišlo rozkradnutiu hospodárstva a národného majetku Československa.
sotva máš pravdu, lebo Pfizer ani nemanažovaný kovid ešte všetkých nestihol zlikvidovať
základná chyba po prevrate bola kupónová privatizácia, čo bola krádež storočia, ktorú na Slovensku ešte viac znásobili Mečiar, Dzurinda , Mikloš. Úplne inak by to dopadlo ak by sa privatizovalo ako to navrhoval podpredseda vlády Walter Komárek - zamestnaneckými akciami, ktoré by vlastnili ľudia zamestnaní v podnikoch a závodoch, čím by sa predišlo rozkradnutiu hospodárstva a národného majetku Československa.
základná chyba po prevrate bola kupónová privatizácia, čo bola krádež storočia, ktorú na Slovensku ešte viac znásobili Mečiar, Dzurinda , Mikloš. Úplne inak by to dopadlo ak by sa privatizovalo ako to navrhoval podpredseda vlády Walter Komárek - zamestnaneckými akciami, ktoré by vlastnili ľudia zamestnaní v podnikoch a závodoch, čím by sa predišlo rozkradnutiu hospodárstva a národného majetku Československa.
základná chyba po prevrate bola kupónová privatizácia, čo bola krádež storočia, ktorú na Slovensku ešte viac znásobili Mečiar, Dzurinda , Mikloš. Úplne inak by to dopadlo ak by sa privatizovalo ako to navrhoval podpredseda vlády Walter Komárek - zamestnaneckými akciami, ktoré by vlastnili ľudia zamestnaní v podnikoch a závodoch, čím by sa predišlo rozkradnutiu hospodárstva a národného majetku Československa.
Odporúčame