a téééééééééééž aj čeeeeeeeeeees práááááááááááci
a téééééééééééž aj čeeeeeeeeeees práááááááááááci
tiež majú na svedomí zdravie a životy desaťtisícov Slovákov
okrem toho z právneho štátu urobili fašistickú diktatúru
dôležité je, že už nevládnú tí zlodeji a podvodníci, ktorí zaťali Slovensku 20 miliardovú sekeru. Túto sekeru ,budú nasledujúce vlády dorovnávať minimálne 20 rokov
keď najhoršie čo môže byť pre takýchto pacientov s takýmito neznesiteľnými bolesťami, ale liečiteľnými je ten objednávací systém. Môjho otca, keď to dostal okamžite odviezla sanitka do nemocnice a okamžite riešili potrebným zákrokmi a liečbou. Bol v nemocnici tri týždne a dostal sa z toho, bol fit.
všetci, na všetkých televíziách, ktorí moderovali sú nakazení majnstrimáckym vírusom, preto treba do STVR dosadiť zdravých . nových, nenakazených moderátorov
sme vyhral preto, že jeho voliči nie sú zmagoritení , že majú rozum v hlave
ja sa domnievam, že toto je len dočasné , provizórne riešenie, lebo Markizák v nezávislej verejnoprávnej televízii by nemal mať miesto. Že k radikálnym zmenám dôjde až po nastúpení nového GR, že až potom bude vymetený ten augiášov chliev
čo tam po mieri, že na Ukrajine aj v Gaza umierajú nevinní ľudia, za záujmy tých " vyhýbačov vojne"
ministerstvá kultúry, životného prostredia, spravodlivosti useknú peňazovody treťosektorovým darmožráčom a pijavicim na štátnom rozpočte a tam ušetria stámiliony, Ukrjaincom žijúcim na Slovensku po 120 dňov nepriznajú žiadne dávky a tam s ušetria stámiliony, atď, atď
to je vypichnutý len jediný bod z celých odvodov, ale najnižšie dane pre podnikateľské subjekty
už Kaliňák ušetril na radaroch z Izraela , oproti dohode, ktorú uzatvoril Naď.
Karas sa vždy tvfri ako tej jediný najspravodlivejší svätý za dedinou, ale len vtedy , kedˇsa tak nemá tváriť. Vtedy ak by mal vystúpiť, najmä ked mu zatvárali nevinných advokátov len za to, že vykovnávali svoju robotu, vtedy bol hluchý a slepý, držal ústa, strčil hlavu do piesku
veď jedine komu škodia, tak nám občanom EÚ, vôbec nie Rusku
najradikálnejšia zmena ústavy , potierajúca najvyššiu formu demokracie a vôľu občanov a to referendum o predčasných voľbách prebehla v decembri 2021,
boli tu v tých rokoch zradcovia vlastných národov, ktorí podpísali pozývací list. Taký istý pozývací list, ale osloboditeľom spoza oceánu podpísali aj Naď, aj preziidentkaa, ekurát v opačnom garde. A títo osloboditelia aj pochodovali vo štvrtok v Banskej Bystrici
" Povstanie bolo povstaním proti neslobode"
Mám dojem, že autor používa zámerne všeobecnú, nič nehovoriacu, nekonkretizujúcu floskulu
prekvapuje ma neznalosť pána Lenča / a či zámer zavádzať a klamať? / , ked´ ako dôvod rozdelenia udáva Mečiara a Klausa. Bola to predsa rozporuplná osoba Václava Havla ako kandidáta na prezidenta . Z čoho vznikla nezhoda vo federálnom zhromaždení , v snemovni národov, kde slovenská časť nesúhlasili s Havlom ako kandidátom na prezidenta
Odporúčame