možno takto aj k tej svetovej vojne naozaj dôjde. Lebo čoskoro nastanú časy, že tie F 16 nebudú mať odkiaľ z ukrajisnkého územia štartovať a to bude dôvod na odvetný jadrový úder Ruska
možno takto aj k tej svetovej vojne naozaj dôjde. Lebo čoskoro nastanú časy, že tie F 16 nebudú mať odkiaľ z ukrajisnkého územia štartovať a to bude dôvod na odvetný jadrový úder Ruska
pán premiér Fico pri svojom prejave sa prejavil ako skúsený ,profesionálny, odborne zdatný premiér, žiadna televízna hlásateľka, ktorá prečíta, čo jej napíšu. Potvrdili to aj svojími reakciami prítomní ohčania
ale veď páni novinári tú americkú demokraciu a slobodu slova striktne vo svojej práci dodržiavajú. Neplatí žiadna cenzúra, ale sloboda slova po americky
za Rašiho bude hlasovať aj opozícia, lebo Danko by ju riadne vycvičil a naučil po parlamentnom kostole hvízdať
ale ved´ ja nekandidujem za prezidenta ako jedna smetisková referentka na mestskom úrade
Vojenská doktrína USA je doktrína svetové žandára, ktorý si robí nárok robiť vo svete poriadky dľa svojich potrieb a svojho gusta a tomu sa venuje svojej výzbroji, aby mohol napádať menšie a slabšie krajiny, ktoré nechcú poslúchať diktát USA. Kdežto ruská vojenská doktrína je čisto obranná, neuvažuje s napadnutím iných krajín a preto nemá na takýto spôsob presadzovania svojej politiky výzbroj ani vojenskú techniku. preto nemá ani drony, ani lietadlové lode, ani rakety krátkeho a stredného doletu ako majú USA.
Rusko má len rakety s atómovou hlavicou umiestnené na ponorkách po svetových oceánoch. Preto tvrdenia pohlsavárov NATO, krajín EÚ, ale najmä naších opozičných a naších médií, že ná napadnú ako Ukrajinu je skôr hlúpa, detsky naivná floskula, strašiť malé deti v materskej škôlke. Rusko na to skrátka nemá
autor v tomto článku vidí akurát za plot do susedovej záhrady, lenže globálny svet má obrovsky veľa tých záhrad. zrejme nepozná vojenskú doktrínu USA a Ruska. Vojenská doktrína USA je doktrína svetové žandára, ktorý si robí nárok robiť vo svete poriadky dľa svojich potrieb a svojho gusta a tomu sa venuje svojej výzbroji, aby mohol napádať menšie a slabšie krajiny, ktoré nechcú poslúchať diktát USA. Kdežto ruská vojenská doktrína je čisto obranná, neuvažuje s napadnutím iných krajín a preto nemá na takýto spôsob presadzovania svojej politiky výzbroj ani vojenskú techniku. preto nemá ani drony, ani lietadlové lode, ani rakety krátkeho a stredného doletu ako majú USA.
Rusko má len rakety s atómovou hlavicou umiestnené na ponorkách po svetových oceánoch. Preto tvrdenia pohlsavárov NATO, krajín EÚ, ale najmä naších opozičných a naších médií, že ná napadnú ako Ukrajinu je skôr hlúpa, detsky naivná floskula, strašiť malé deti v materskej škôlke. Rusko na to skrátka nemá
Ukrajina nie je v NATO, ani nikdy nebude, tak o čom tu blúzni tento pán
tak podľa dotačného pána americké a naťácke rakety môžu bombardovať ruské územie, ale ruské ne územie krajín NATO nie. Nejaká divná predstava aj rozum tohto pána o svetovom mieri
prečo by nie? Ak už taká Čaputová berie rentu za to svoje prezindentovanie, tak by mali rentu dostávať aj vrátnici na ministerstvách
musia to predsa najskôr schváliť v koaličnej rade
čože sa pán Karas kádehácky vzrušuje, veď koalície aj vláda fungujú normálne, parlament nerokuje má prázdniny, tak o čom im ide, len aby vyšparávali opozičné suché z nosa
bola to hotová katastrofa z moderátorovej strany. Nepočínal si ako nestranný moderátor, ale ako novinárský heislick. Ak začal Kaliňák hovoriť o nedostatkoch odorovej vlády a samotného Ódora, drzo mu skákal do rečí, prerušoval Kaliňáka, zvyšoval naňho hlas. Skrátka nevychovaná, drzá a neslušná sketa
jediné, čo tam chýbalo, aby tie vrtuľníky niesli ako vlajku logo progresívneho Slovenska
to vieš, progresovolič, ochranár , škodca lesov a vody v nich
ale priateľská streľba na stíhačky nie je taká nebezpečná ako streľba na traktory, lebo tá zabíja ľudí
ak by som chcel vyvrátiť faktami každú jej vetu, tak 1000 písmen na to nestač,í ani celá strana nie
ďakujem a pekný večer prajem aj tebe. Ako si len mohla na také hoväzinky prísť, či nemáš vlastnú hlavu a mozog a musíš omieľať teito majnstrimácké a opozičné riekanky?
pôvodným zámerom bolo, si Československá vláda v exile na čele s Benešom po vzore Poľskej vlády v exile mysleli, že si oslobodia Poľsko aj Českoslovenko sami, že na to nebudú potrebovať Červenú armádu, preto si riadili povstania sami ako vo Varšave, tak aj v Banskej Bystrici. Lenže bez tej Červenej armády poraziť nemecký fašizmus a nacizmus a oslobodiť tieto krajiny nešlo.
nevyplatenie miezd by mal byť trestný čin a nie že si dotyčný podnikateľ vyhlási bankrot a otvorí novú firmu, pričom mu exetúkor nesiahne na majetok novej firmy, lebo máme také pokakané zákony. Chudákovi pracujúcemu zoberú všetko
Odporúčame