možno by si OČTK mali preveriť u Cintulu tzv. ukrajinskú stopu
možno by si OČTK mali preveriť u Cintulu tzv. ukrajinskú stopu
mariuss, ty zrejme nabývaš na Slovensku, lebo na Slovensku potom budeme v zime mrznúť a budeš mať , plyn zdražiue o 300 % a benzín bude na pumpách stáť 2,50 E
tí ukrajinskí politici, vrátane prezidenta sú neskutoční tĺci. Vôbec si neuvedomujú , že robia obrovské sebavražedné kroky s tým, že zastavili, resp. chcú odstaviť ropovod a plynovod na Slovenskjo a do Maďarska a pritom chcú ísť do EÚ a NATO. Takých hlupákov málokde nájdeš. Dvakrát by som netvrdil, že cintulova stopa vedie na Ukrajinu
aj jednu rozprávočku z prostonárodných povestí slovenských:
bolo jedno kindervajíčko aj jeden štekajúci pudlík. A títo so urobili tlačovku, na ktorej kritizovali ministra vnútra, že robí personálne výmenu a nedosadzuje odborníkov do funkcií. Pritom to kindervajíčko akosi prizabudlo, že keď jeho Lipšic menoval sťa vedúceho súkromnej SBS do funkcie policajného prezidenta to bol všetko kóšer. A zo štekajúceho pudlíka nikdy nebude žiadny rozumný a užitočný psík. Ten dokáže len hlúpo štekať a ni je z neho žiadny úžitok.
keď tie zákony máme kapitalistické, vykorisťovateľské, v neprospech zamestnancov a v prospech zamestnávateľov
už ste raz zastavili, pred mesiacom, ale keď Fico zavolal Kulebovi, že my nepustíme na revanš na Ukrajinu, plyn, naftu, benzína a elektrinu, tak ste ropu opäť pustili
soudruzi z Pravd&, tak demokraticky, po americky& mi vymazali viacero príspevkov, lebo sloboda slova
autor článku môže byť spokojný, už včera pochodovali v čiernych baretách naši novodobí, demokratickí osloboditelia / možno aj okupanti/ z Lešti
nevedomí budú spasení, zrejme aj autor tohto článku príde zaživa do neba
a zima 2024 - 2025 má byť veľmi tuhá, Ukrajina vymrzne
"Idioti" im zastavia reverzný tok plynu zo Slovenska, dodávky nafty a benzínu zo Slovnaftu, aj dodávky elektriny
to je jasný signál podobné odvetné opatrenia zaviesť voči Ukrajine. Už začínajú byť veľmi drzí, až nad únosnú mieru
a kto by potom robil vojenské slúžky Amíkom a NATO?
Stanko, podme si radšej podebatovať o včeličkách, či bude dosť medu alebo nie
veď včera žiadne oslavy SNP, ani prejavy vedúcich štátnikov neboli. Všetky naše média to dnes dokazujú
dôležité je, že žiadny volič opozície opäť nestrieľaľ
veď včera žiadne oslavy SNP, ani prejavy vedúcich štátnikov neboli. Všetky naše média to dnes dokazujú
čo možno kvitovať zo včerajších osláv SNP, že ani jeden opozičný volič nevystrelil na Fica alebo Pellegriniho
Odporúčame