na najbližšej schôdzi by mala koalícia schváliť zákony: lex Lúčanský zákon aj lex Krivočenko aj lex Jankovská, aby tým urobili radosť pani Kolíkovej
na najbližšej schôdzi by mala koalícia schváliť zákony: lex Lúčanský zákon aj lex Krivočenko aj lex Jankovská, aby tým urobili radosť pani Kolíkovej
Šimečka je pre Slovensko niečo ako Matovič, akurát s iným slovníkom
podľa zmluvy podpísanej náčelníkom prasačieho depa, feldmaršálom Naďom a Čaputovou ich tu musíme strpieť 10 rokov
to je mudrovanie a úvahy hodné klauna v cirkuse pred začatím cirkusového predstavenia
jak vyprávjali naše starénka: fčúl, v tej demokracii je fšecko obrácené hore ricú.....
čítala, čo moja písala, lebo ten tvoj iškolába ťa nenaučil lóvensky text prečítať ,nie je otázka, ako otázka, je rozdiel v otázke, ktorú položí Homo sapiens a ktorú položí kapustná hlava
ale čo teba vysoko vyzdvihnúť, rozumné počiny a múdre rozhodnutia naších najvyšších predstaviteľov, čím zabránili krviprelievaniu naších občanov
to už Šimečkovi nepomôžu ani udavači a udavačky jeho kolegov v Bruseli
to už tam majú tú originál americkú demokraciu
Šimečka, tik, tak, tik, tak.......
ano, to považujem za normálne, upozorniť nesvedomitých lotrov a grázlov, ak porušujú zákon
typická opozičná a mediálna rétorika, nie je vinný ten, kto porušil zákon, ale kto na to porušenie upozornil
typická opozičná rétorika, nie je vinný kto porušil zákon, ale ten kto na to upozornil
opäť jedna klamárka na svete. Kuffa nič nediktoval, na to nemá nárok, len žiadal predstavenie prerušiť a pokračovať v ňom až priestor opustia deti
nie rodič za také porušenie zodpovedá, ale organizátor podujatia
tan to by som silno pochyboval. Vtáka poznáš po perí a človeka po reči
aký môže mať taký novinárský bacalár rozum? Ved´sa o tom môže presvedčiť na všetkých tlačovkách kolaície a bývalej opozície
celý čas od 21. novembra 68 do 17. novembra so tvrdil, že to bola okupácia. Od 17. novembra som zmenil názor t vrdím, že to bola nutná bratská pomoc
a tí " návštevníci" so znakmi US ARMY v Lešti, to už nie sú okupanti?Tí nám tu priniesli mier?
Odporúčame