tí plne zaočkovaní mali od Matoviča nárok na 300 E, však aj lotéria bola na plne očkovaných
tí plne zaočkovaní mali od Matoviča nárok na 300 E, však aj lotéria bola na plne očkovaných
opozícia robí z toho tragédiu, nič s aneruší, akurát s vymení firma a logo , vymenia akurát nové vedenie, lebo Machaja tam aj tak dosadil Matovič, odíde zopár pochybných moderátorov a STV pobeží normálne ďalej
pred chvíľou skončila tlačovka ministra Kaliňáka. Redaktor Markízy svojou pripomienkou, že Kotlár vyhlásil, že žiadna epidémia sa nekonala opať ukázal primitívnosť svojho mozočku, že sa zachoval ako tupelo, že nie je schopný čítať medzi riadkami, resp. pochopiť pointu kotlárovho výroku a to isté aj novinársky baran, tupelo Iliev, ke´f vyhlásil na TA 3, že Kotlár neuznáva, že bola pandémia. A potom takého rozumom obmedzené tupelá akurát balamutia národ
tí opoziční poslanci mi pripadajú ako muly. Ako keby boli bezmozgoví. Tie ich dôvody, prečo nemožno prijať lexatentát sú doslova na smiech , totálne primitívne. Ved´ lexatentát nemusí byť len o vražde Fica, o výsledkoch vyšetrovania , koalícia si tam dá to, čo považuje za nutnú, resp. dôležité. Tí opoziční pajáci sa stále nemôžu zmieriť s tým, že už nevládnu a preto nebudú určovať aké zákony, resp., ich znennie má byť, na to je tu vládnuca koalícia
aj v RTVS pri každom ohlasovaní stavu ekonomiky a financii Slovenska to podávajú ako keby to spôsobila táto vláda, ani jeden hlásateľ ani hlásateľka neohlási, že to bolo šafárenie minulých vlád za 4 roky
banan joj a keby len to, v nenávratne sa stratila 20 miliárd a tie nikomu z ních nechýbajú, ale keď dôchodcom pridali, už je vojna "na stole"l Už štát krachuje
aj kádeháci majú tlačovku k lexatentátu, ja sa im divím že hovoria takého hlúposti, tak tam božekajú ako keby im už niekto zakázal protesty a niekto ich už lynčoval pri protestoch. Vymýšľajú si neskutočné hlúposti. Divím s a samotnému Karasovi, že tam púšťa z úst takého hlúposti, zrejme vychádza z matovičovej praxe minulej vlády, kedy tvrdo rozprašovalo demonštrantov alebo za Lipšica, kedˇich rozháňal vodným delom. Smeráci nič také robiť nebudú ani nikdy nič také nerobili ako za matovičiáda a za lipšiciády
a tá nevedomá chudera Jaurová sa opäť vyhráža ústavným súdom, zrejme podľa nej koalícia porušuje ústavu aj vtedy ak schváli zákon o suchých záchodoch v mestách a v prírode
ak schváli parlament zákon bude to najsvetlejší deň Slovenska po 12 rokoch
ja sa domnievam, že v RTVS nemajú prelepené ústa, ale niečo čomu sa hovorí kôra mozgová
Dolóres, Dolóres, naučia ťa v STVR novinársky móres.......
mal smolu, veľa toho vedel ako policajt na Igorka a mafiánske skupiny a spol s.r.o. vtedajšje vlády, to samu stalo osudným
aj Naď je nevinný, lebo on neodzbrojil armádu SR, nezbavil ju úplne všetkej bojovej techniky, lebo mal v zálohe neviditeľné bojové jednotky útočnej vozby vycvičené pre boj vo vysokej tráve. Preto ich nevidí, len on o nich vie, on ich vidí a zrejme aj preto, keď útočia a bojujú vo vysokej tráve, kde ich nie je vidno
potom tiež muselo preskočiť Američanom, Nemcom, Francúzom a celej západnej Európe , keď vo veľkom dovážajú tovary z Číny, vrátane čípov, nehovoriac aj subdodávok do týchto mercedesov
lepšie byť súdruhom ako fašistickým vrahom
prečítaj si dobre kotlárové vyjadrenia, zrejme ti inteligencia nestačí na to, aby si ich pochopil
ale nemám na mysli hlavičku tam dole, ale tú na krku
nebolo by v tvojej hlavička aspon troška rozumčeku, aby si napísal niečo zmysluplné, konkrétne a k veci, nie progresívne taľafatky
a též aj čeeeeeeeeeeeeeees práááááááci
v polovici 80tych rokov vyšiel v odbornej literatúre krízového riadenia článok dvoch federálnych infektologov z federálneho ministerstva zdravotníctva, kde títo dvaja lekári zmenili na drobné výsledky výskumov vedcov z amerických vojenských laboratórií, že tam vypestovali neliečiteľný, životu nebezpečný vírus, ktorý spôsobuje obojstranný zápal pľuc a bol pomenovaný ako Q horúčka alebo Horúčka Skalistých hôr. Bol zaradený medzi bojové biologické prostriedky. Jeho latentná doba mala byť tri týždne a o tri týždne mala na územi nepriateľa vypuknúť pandémia, ktorá mala spustiť hromadné úmrtia, lebo nebolo na to lieku. Jediným riešením mali byť pľúcne ventilátory, ale bolo počítané s tým, že takú krátku dobu ne napadnutom území nepriateľa nebude možné okamžite zabezpečiť také veľké množstvo v pľúcnych ventilátorov. Zrejme preto Pelegríni, ked´zatvoril hranice prichádzajúcim na Slovensko a odoslanie do povinnej štátnej karantény zakázal závodu v Starej Turej vyvážať von pľúcne ventilátory
Odporúčame