Taraba je preto nepopulárny, lebo chce preťať peňozovody treťosektorovým ničnerobiacum darmožráčom a podvodníkom, ktorý rozkrádajú rozpočet envirorezortu
Taraba je preto nepopulárny, lebo chce preťať peňozovody treťosektorovým ničnerobiacum darmožráčom a podvodníkom, ktorý rozkrádajú rozpočet envirorezortu
ale najväčší odborník na všetko možné ," všeuměl" ,vedec je novinársky v Amerika vyštudovaný bacalár, to musíš uznať
kto najviac zničil krajinu na Slovensku boli to mimovládky a ochranári všetkého druhu. Boli tu krásne lesy, voda, krásna príroda, vyspelé produktívne poľnohospodárstvo a všetko je zničené, ostali tu po ochranároch, akurát holiny, rúbane, medvede, vlky, myši, hraboše, podkôrny hmyz a iná háveď zneprijemnŇujúca ľuďom život
pregresívne kecy , progresívne hlúposti, kecy, hlúposti autorky článku, to sú odborníci , aktivisti akurát na ohrev teplej vody na slniečku v Antarktíde
Šimečka sa môže akurát ísť vykakať do lužných lesov Malého Dunaja, jeho hlasy nik nepotrebuje
zrejme opoziční vedia, kde žije najhlupšia časť národa, preto tú najhlupšiu časť národa zneužívajú na svoju špinavú antifico propagandu
vlastne sa tým opozičným zurvalistom a krikľúňpm prečo vyskakujú ako šialení, prečo sa nemôžu zmieriť s tým, že v demokracii väčšina vládne, preto si koalícia schvaľuje zákony. Veď to nie je normálne, čo vystrájajú, nemá to so zdravým rozumom nič spoločné
táto pochybná osoba, ako celá opozícia sťa bojovníci za demokraciu si nechcú uvedomiť, že v demokracii vládne väčšina,ktorá vziľla z dmeokratických volieb a schvaľuje si zákony , ktoré pokladá za potrebné a nutné pre ďalší chod spoločnosti
kdepak jenom soudružka Čaputová udělala chybu? Ked´ tých chýb a pochybení bolo obrovsky veľa
ak by bola vyhlásila referendum o predčasných voľbách ako jej to prikazovala ústava, mohla o jedného premiéra menovať menej, ale radšej porušila ústavu a tým musela menovať o jedného premiéra viac
aj Čapuzová koľko toho prelietala a úplne zbytočne, na cestách, ktoré Slovensku nič nepriniesli, dokonca aj spolu s pánom prezidentom
ja sa tým opozičným zurvalistom a krikľúňpm prečo vyskakujú ako šialení, prečo sa nemôžu zmieriť s tým, že v demokracii väčšina vládne, preto si koalícia schvaľuje zákony. Veď to nie je normálne, čo vystrájajú, nemá to so zdravým rozumom nič spoločné
ja sa divím tým opozičným zurvalistom a krikľúňom prečo vyskakujú ako šialení, prečo sa nemôžu zmieriť s tým, že v demokracii väčšina vládne, preto si koalícia schvaľuje zákony. Veď to nie je normálne, čo vystrájajú, nemá to so zdravým rozumom nič spoločné
teraz je TV debata na TA 3. Je tam smerák a saskár.Moderátorky saskára necháva nech sa vyhovorí, doslova vykecá, ale smeráka zastavuje, drzo a nevyberavým spôsobom mu skáče do rečí, nenechá ho dohovoriť, skrátka nedá mu sa dostatočne vyjadriť a povedať všetko čo chce, toto ani za komunistov nebolo , takýto novinársky a mediálny teror
ak by to bolo skutočne tak, ako píše autor, to by údajne Matovičovi s Naďom a Mikulcom ani šibenica nestačila
Odporúčame