ale asi ho svrbí päta, lebo ho progresívne vyhecovaný Cintula po nej poškrabkal
ale asi ho svrbí päta, lebo ho progresívne vyhecovaný Cintula po nej poškrabkal
všeobecné frázy používajú nekompetentní, neschopní hlupáci, neodborníci , ľudia, ktorí nedokážu robiť veci pre prospech iných, pre prospech celku.Skutoční odborníci, kompetentní a múdri ľudia riadia a robia veci týkajúce sa riadenia spoločnosti v prospech občanov, blaha nás vštekých
Rusi vpadli na Ukrajinu až po nedodržaní minských dohôd Ukrajinou
prvotné boli dokonca až dve dohody z Minska, , ktorých garantom boli Nemecko a Francúzsko, ktorých Ukrajina nedodržala ani jednu a tam sa nejednalo o okupácii spomínaných oblasti Ruskom
nože nahoď cifru, to si myslíš, že to Amíci posielali z lásky k Stalinovi? Na charitu?
a preto Cintula zobral lopatu a tresol Fica po hlave asi.......
tiež si myslím, že ako Kral s tou reláciou začal veľmi úspešne, relácia mala veľkú sledovanosť, už to upadá no markizáckej alebo ertevesáckej šedi. Nemá to už úroveň ako keď začínal. Zrejme dostal od šéfov " po prstoch" a drží sa demokracie a slobody slov apo americky, presne ako v TVRS , či Markíze
SME ja znám novinárska žumpa , škoda komentovať
tiež som si našiel kliešťa na bruchu a nešlo ho nijako vybrať, ani krútením, ani kvapkaním oleja. Tak som sa išiel sprchovať a prezliecť, že idem na pohotovosť do nemocnice. Ako som sa začal masívne mydliť , že sa opláchnem a oblečiem , po namydlení kliešť odpadol sám
školu som vychodili až ked´ sme sa učili písať tvrdé y a preto som skončil ako novinár
čo vy bratislavské panelákové trdlo, viete Vy, aký som ja vzdelaný? Ja som chodil do školy až tri zimy
pán Mikulec, nože idú si na pivečko a nekecajú do niečoho, na čo nemajú nárok
počkáme si na konečné vyriešenie a verdikt, lebo ja by som Remišovej neveril ani slovo , klame viac ako Matovič s Naďom dohromady
Prostonárodné hrdinské báchorky Ukrajinské
zrejme aj francúzske novinárky majú málo " chochmesu a prirodzenej inteligencie ako tie naše
je pravdou, že kultivovaní a inteligentní ľudia " týmto leninovým spisom" rozumejú a čítajú ich s porozumením. Takým ctiteľom Šimečku, Sulíka, Matoviča a Čaputovej stračie úplne jednoduché novinárske " šplechy". Toto je na ních veľmi zložité a komplikovné
Odporúčame