nevedomí a hlúpí budú spasení, ty zrejme prídeš zaživa do neba
nevedomí a hlúpí budú spasení, ty zrejme prídeš zaživa do neba
čeeeeeeeeeeeeeees práááááááááááááci súúúúúúúúúúúdružkaaaaaaaaa uuuuuuučiteľkaaaaaaaa
a téééééž aj čeeeeeeeees práááááci
t. prdko, čo si už do t.prdkal, 35 rokov som mal odrobených v krízovom riadení, pandemické plány mám v malíčku, ti ich môžem o polnoci sypať z rukáva, matovičo aj hegerovláda neurobili absolútne nič z toho, čo bolo uvedené v pandemickcýh plánoch. Domordovali úplne všetko, čo sa len dalo
a v Číne vo Wu Chane boli v septembri 2019 svetové armádne športové hry, ktorých sa zúčastnili aj jednotky americkej armády a o necelý mesiac tam vypukla pandémia
WHO, je ako OSN či NATO , t.zn. americký diktát
americkým jastrabom ,ktorí vypestovali vo vojenských laboratóriách Pentagonu, neliečiteľný , smrteľný vírus Q horúčky, alebo Horúčky Skalistých hôr, neskôr pomenovaný Kovid 19
vyšparávanie z nosa nemalo byť povinné pre všetkých, ale pred vstupmi do nemocníc, zdravotníckych zariadení , verejných budov mali byť zradené triediace pracoviská, ktoré mali prichádzajúcim prevádzať vyšparávanie z nosa a dnu púšťať len zdravých, nakazených odosielať do zriadených izolovaných infekčných oddelení. Takto sa miešali všetci, zdraví s chorými hlava , nehlava a nakazili sa všetci aj personál nemocníc aj ambulancií
vyšparávanie z nosa nemalo byť povinné pre všetkých, ale prev vstupmi do nemocníc, zdravotníckych zariadení , verejných budov mali byť zradené triediace pracoviská, ktoré mali prichádzajúcim prevádzať vyšparávanie z nosa a dnu púšťať len zdravých, nakazených odosielať do zriadených izolovanýchinfekčných oddelení. Takto sa miešali všetci, zdraví s chorými hlava , nehlava a nakazili sa všetci aj personál nemocníc ambulancií
už som ich tu písal stokrtá, nechce sa mi stále to opakovať dookola
hlúpym a nevedomým to sotva vysvetlíš
Pellegríni postupoval podľa opatrení z pandmeických plánov, aby zabránil príchodu kovidu na Slovensko, ale Matovfič všetko zrušil a ani netušil, že Trošková mala v trezore nejaké pandemické plány
na úrade vlády je tých úloh vyše stovka, takisto aj na ministerstve zdravotníctva zdravotníctva.
súhlasím s pánom Kotlárom, prečo by sme mali my Slováci skákať z mosta do Dunaja, len preto, že skáču z mosta všetci z WHO?
a preto došlo k obrovskému počtu zbytočne mrtvych v dôsledku nakazenia kovidom, lebo nik sa neriadil žiadnými opatreniami z pandemických plánov. A to ešte nik neuvádza zbytočné mrtvych v dôsleku očkovania Pfizerom, lebo to ni nesledoval, akurát neviem či zámerne, alebo bola v tom neschopnosť celej vlády
zrejme pán Kotlár má na mysli, že pandémia nebola len preto, že vláda nič nerobila,nekonala ako mala, ako keby žiadna pandémia nebola . Absolútne ignorovali pandemické plány, možno ani netušili že na úrade vlády / v trezore Troškovej/ aj na jednotlivých ministerstvách ich mali v trezoroch, ale mali takých odborníkov, ktorí to vôbec netušili. Miesto toho, aby premiéri a vláda riadili kovid, poverili tým hlavného hygienika Mikasa, ktorý vydával vyhlášky v rozpore s ústavou aj zákonmi, čo konštatoval aj ústavný sud
ja sa domnievam, že s touto českou vládou a prezidentom už nie je čo riešiť. Až po voľbách s novou vládou
bodaj by cenu nestúpali, ked´ je to výnosný džob pre výrobcov
a najväčší bordelári boli čurilláci a lipšici
americkou agentkou ju nazvala temer polovica Slovákov
Odporúčame