Ukrajincom vďačíme za dva roky. Je načase odplatiť sa im
ako je Ukrajine Ukrajinou, nikdy pre Slovensko nič dobrého nám nespravili, vždy všetko len to najhoršie. Mali sme plynovú krízu, kradli nám plyn , na tri týždne bolo odstavené hospodárstvo Slovenska, boli to obrovské národohospodárske škody. Vďaka Ukrajine sme odstavený od lacného ruského plynu aj ruskej ropy, kvôli čomu veľa firiem skrachovalo a zvýšila sa nezamestnanosť, celá slovenská ekonomika utrpela straty, zdražili nám energie, teplo, benzín, nafta. Obrovské výdaje štátu sú ukrajinskí utečenci. V súčasnosti musíme už vyše roka jesť hnusný chlieb z ukrajinského obila , ktorý ani svine nechcú žrať, ale my ľudia ho jesť musíme, lebo iného niet .A to nehovorím o totálnom odzbrojení armády SR, ktoré nás bude stáť veľa veľa miliárd, než bude armáda opäť bojaschopnou amrádou.