mafia Matovič, Mikulec, Lipšic, Čurilla, Kolíková, Záleská, Kliment, Mazík, už dávno skončila ak si si nestihol všimnúť
mafia Matovič, Mikulec, Lipšic, Čurilla, Kolíková, Záleská, Kliment, Mazík, už dávno skončila ak si si nestihol všimnúť
a čo je veľmi dôležité, už nie je prezidentom Čaputová, už všetky legislatívne a štátne procesy budú mať normálny priebeh, už nebude mať kto hádzať normálnemu politickému životu a legislatívnemu procesu na Slovensku hádzať polená pod nohy
ráč si prečítať v Zbierke zákonov koľko už prijali zákonov, napriek tomu, že opozície blokuje a rozvracia parlament
lebo nič sa nezmenilo, predsedom parlamentu bude Raši
že má primitívne myslenie dokazoval Šimečka tým, keď svojim primitívnym rozumom mal výhrady voči lexatentátu, nakoľko ešte nepozná jeho konkrétne znenie a určite ten zákon nebude tak primitívne legislatívne formulovaný ako si to on vo svojej primitívnej novinárskej bakalárskej hlave predstavuje, že bude obmedzovať m resp. porušovať slobody občanov, ked´ dokonca primitívne hlúpo tvrdil, že je v rozpore s ústavou
on bude zrejme nakazený tým americkým demokratickým bacilom, preto si chce všetko vydobyť drzo a nasilu, všade chce mať prednosť, neberúc do úvahy, že v demokracii vláde ten, kto má vo voľbách väčšinu., nie kto sa pouličným násilím derie k moci
s tým Šimečkom to bude kombinácie obojeho + ešte jedného do tretice , obrovského klamára a podvodníka
a poveim ti aj po japonsky: čumsem čumtam pingpong
a téééééééééééééž aj čeeeeeeeeeeeeeeeeeeees prááááááááááááááci
ja sa domnievam, že celý Hlas to vyjadril zreteľne, že koaličná zmluva platí a svojvoľne koaličnú zmluvu nechce meniť ani Smer
prehral vcľby , je v opozícii a pritom si robí nároky, aby ho koalícia poslúchala a plnila jeho príkazy a želania. trocha divný, ale najmä svojrázny kvázi demokratický politik, má totálne americké maniére
Pellegrini odišiel, situácia sa zmenila
Domnievam sa, že touto vetou autorka prejavila svoju ľudovú umeleckú tvorivosť,., aby zdramatizovala situáciu v koalícii
to Fico nepredáva, nemá nárok, tam sú zahraniční vlastníci
v tých firmách, ktoré vyrábajú na Slovensku zbrane je vo všetkých zahraničná spoluúčasť, preto vláda sotva môže im zakázať výrobu a vývoz zbraní, jedine, čo je slovenská firma, tak kaliňáková, ale tá vyrába akurát strelivo do poľovníckych pušiek
to neklamal Denník N, to bola len satira
ale vie, samé klamstvá a cigánstva
mohol by som menovať Štulajtera z Denníka N, ktorý tento týždeň v TV debate bohorovne vyhlásil, že Blaha Čaputovú nazval americká k.... Zrejme má uši nie na hlave, ale v gatiach, preto dobre nepočul
podľa teba to bolo pre nič , za nič, len tak z voleja?
zrejme podľa progresívcov tie štyri rany Ficovi do brucha bola tiež len satira
Odporúčame