ak budeš nadávať na Fica alebo Pellegríniho tak určite nie
ak budeš nadávať na Fica alebo Pellegríniho tak určite nie
to ak budem Šimečkovi nadávať do debilov, sotva mi niekto uverí,že je to satira. ja to katastrofa aké tí progresívci používajú argumenty, klamú až sa im práši zo štíc
v tej debata Kaliňáka a Šimečku bolo zreteľne vidno rozdiel v ľudskej, človečej aj politickej zrelosti Kaliňáka, kde Kaliňák kultivovane diskutoval, neprerušoval Šimečku, čo sa u Šimečku povedať nedá. Drzo a nevychovane skákal Kalinákovi do reči, používal pri tom klamstvá. Bolo zreteľne vidno, že na politika nedozrel a zrejme ani nedozreje a že vlastne neuznáva argumenty oponentov,len si brble stále to svoje a amieľa to každý deň dookola ako verklíka za všetkým , za každým zákonom vidí porušenie ústavy koalíciou
podvodnícku, cigánsku a klamársku pečať Deníka N nasadali tento týždeň v TV debata jeho redaktor Štulajter, keď podvodnícky , cigánsky a klamársky zahlásil, že Blaha vyhlásil na proteste, že Čaputová je americká k….. Predsa Blaha takéto niečo vulgárne nikdy nevyhlásil,
ale porušťž ústavu si nedovolili doposiaľ žiadni slovenskí prezidenti, akurát Kiska a Čaputová
lebo by Čaputová namala za jún nárok ani na polovicu platu a takto má
ten tvoj iškolába, ktorá ty chodil ťa zrejme nenaučil lóvensky čítať. Prečítaj si ešte raz, o kom píšem, o blogerke určite nie
musíš prepáčiť, ale s totálnymi bezrozumovými hlupákmi sa nebavím
takže ako sa Slováci otáčali cez II. svetovú vojnu s nádejou na východ, teraz sa opozícia musí s nádejou obracať na západ
podľa vyjadrení opozičných politikov, politologov, televíznych moderátorov a novinárov žiadny zmier nebude, vojna , pouličný bordel a možno aj vraždenie koaličných politikov bude pokračovať naďalej
autor má zrejme vešteckú krištálovu guľu, z ktorej vyveštil to, čo nám tu predvádza
akurát je rozdiel život ľudský a s ním spojené životné poslanie a peripetie v spoločnosti, ktorá si hovorí demokratická a ktorá socialistická
známe slovenské príslovie hovorí : komu česť, tomu česť, pastierovi trúbu, takže by ju bolo vhodné poslať do ľudovej školy umenia , aby sa naučila hrať na tento nástroj
vcelku dobre, ba ešte lepšie ako naši hokejoví reprezentanti na majstrovstvách sveta, lebo nepriniesli žiadnu medajlu a pani Zuzana nosila metále stále
začínam byť skeptický po článkoch a vyjadreniach novinárov, opozičných politikov, ktorí dávajú zreteľne najavo., že ten pouličný bordel a propaganda bude pokračovať naďalej
ale má pravdu, podobnú krízu mal aj Gašparovič a vyriešil ju okamžite, rázne povolal predsedov všetkých strán a vyhlásením predčasných volieb , ale predčasné voľby to je práve to, čo ona nechcela
keď jej tak nakázali..........
bola to obyčajná svetová šaškáreň, kde sa politici zrekreovali, popili so Zelenským , podebatovali si a spokojne odišli domov
ani to otvárať nejdem, úplne mi stačí, že je tam tv.pravda, ostatné si domyslím, to je tá demokracia po americky
Odporúčame