to Fico nepredáva, nemá nárok, tam sú zahraniční vlastníci
to Fico nepredáva, nemá nárok, tam sú zahraniční vlastníci
v tých firmách, ktoré vyrábajú na Slovensku zbrane je vo všetkých zahraničná spoluúčasť, preto vláda sotva môže im zakázať výrobu a vývoz zbraní, jedine, čo je slovenská firma, tak kaliňáková, ale tá vyrába akurát strelivo do poľovníckych pušiek
to neklamal Denník N, to bola len satira
ale vie, samé klamstvá a cigánstva
mohol by som menovať Štulajtera z Denníka N, ktorý tento týždeň v TV debate bohorovne vyhlásil, že Blaha Čaputovú nazval americká k.... Zrejme má uši nie na hlave, ale v gatiach, preto dobre nepočul
podľa teba to bolo pre nič , za nič, len tak z voleja?
zrejme podľa progresívcov tie štyri rany Ficovi do brucha bola tiež len satira
ak budeš nadávať na Fica alebo Pellegríniho tak určite nie
to ak budem Šimečkovi nadávať do debilov, sotva mi niekto uverí,že je to satira. ja to katastrofa aké tí progresívci používajú argumenty, klamú až sa im práši zo štíc
v tej debata Kaliňáka a Šimečku bolo zreteľne vidno rozdiel v ľudskej, človečej aj politickej zrelosti Kaliňáka, kde Kaliňák kultivovane diskutoval, neprerušoval Šimečku, čo sa u Šimečku povedať nedá. Drzo a nevychovane skákal Kalinákovi do reči, používal pri tom klamstvá. Bolo zreteľne vidno, že na politika nedozrel a zrejme ani nedozreje a že vlastne neuznáva argumenty oponentov,len si brble stále to svoje a amieľa to každý deň dookola ako verklíka za všetkým , za každým zákonom vidí porušenie ústavy koalíciou
podvodnícku, cigánsku a klamársku pečať Deníka N nasadali tento týždeň v TV debata jeho redaktor Štulajter, keď podvodnícky , cigánsky a klamársky zahlásil, že Blaha vyhlásil na proteste, že Čaputová je americká k….. Predsa Blaha takéto niečo vulgárne nikdy nevyhlásil,
ale porušťž ústavu si nedovolili doposiaľ žiadni slovenskí prezidenti, akurát Kiska a Čaputová
lebo by Čaputová namala za jún nárok ani na polovicu platu a takto má
ten tvoj iškolába, ktorá ty chodil ťa zrejme nenaučil lóvensky čítať. Prečítaj si ešte raz, o kom píšem, o blogerke určite nie
musíš prepáčiť, ale s totálnymi bezrozumovými hlupákmi sa nebavím
takže ako sa Slováci otáčali cez II. svetovú vojnu s nádejou na východ, teraz sa opozícia musí s nádejou obracať na západ
podľa vyjadrení opozičných politikov, politologov, televíznych moderátorov a novinárov žiadny zmier nebude, vojna , pouličný bordel a možno aj vraždenie koaličných politikov bude pokračovať naďalej
autor má zrejme vešteckú krištálovu guľu, z ktorej vyveštil to, čo nám tu predvádza
Odporúčame